Mihályháza nem várt veresége a megyei bajnokságban

2013-09-02 14:18:27  | cikk: Haraszti Gábor  |

Mihályháza nem várt veresége a megyei bajnokságban főképe
A második fordulóval folytatódtak a megyei labdarúgó bajnokság harmadosztályú küzdelmei. A forduló meglepetését Mihályháza szolgáltatta, hiszen sima háromgólos vereséget szenvedtek a nyáron alaposan megerősödött Malomsoktól. A Somló SC – Barta Zoltán négy góljával – magabiztosan győzte le Nyárádot, Pápateszér, Csót és Vaszar szurkolói is szintén nagyarányú győzelemnek tapsolhattak.

Pápateszér – Adásztevel 9-1 (Gsz.: Varga, Ilkó 2, Szórádi, Eigner 2, Mátyás, Nagy, Lukács ill. Pákozdi)

Marcaltő – Csót 2-7 (Gsz.: Csete, Szabó ill. Haraszt 3, Birkás 2, Viasz-Kádi, Adorján)

Vanyola – Nemesgörzsöny 1-2 (Gsz.: Hübsch ill. Pócza 2)

Somló SC – Nyárád 6-2 (Gsz.: Bartha 4, Konkoly 2 ill. György, Pajak)

Mihályháza – Malomsok 0-3 (Gsz.: Potyondi, Csatár, Kovács)

Vaszar – Mezőlak 6-0 (Gsz.: Takács, Szakács 2, Oláh, Mészáros, Mayer)

3. Somló SC 4

A negyedosztályban szoros mérkőzéseket játszottak, hiszen kivétel nélkül mindegyik találkozón egy gól döntött a három pont sorsáról. A Borsosgyőri SE Németh Gábor 89. percben szerzett találatával tartotta otthon a három pontot, Tóth András révén Bakonytamási is az utolsó előtti percben döntötte el a találkozót, Lovászpatonán pedig Horváth Dávid nyakába a 90. percben ugorhattak a társak, ekkor szerezte ugyanis a játékos a mindent eldöntő találatot.

Nagytevel - Külsővat 2-1 (Gsz.: Bábits, Sáfár (öngól) ill. Kiss)

Pápai ELC- Gecse 2-1 (Gsz.: Trungel, Bencze ill. Burián)

Ganna-Döbrönte – Magyargencs-K.hőgyész 1-0 (Gsz.: Rózsa)

Borsosgyőri SE – Marcalgergelyi 3-2 (Gsz.: Horváth 2, Németh ill. Szabó, Kovács)

Kemenesszentpéter – Bakonytamási 1-2 (Gsz.: Farkas ill. Deli, Tóth)

Lovászpatona – Homokbödöge 3-2 (Gsz.: Tóth, Kiss, Horváth D. ill. Horváth Gy., Szalay)

Következik: 2. forduló szeptember 7. - 8. 16:30