Elrajtolt a megyei labdarúgó pontvadászat

2013-08-26 14:07:23  | cikk: Haraszti Gábor  |

Elrajtolt a megyei labdarúgó pontvadászat  főképe
A harmad-, illetve negyedosztályú labdarúgó bajnokságban hétvégén megkezdődtek a küzdelmek. A harmadosztályban öt csapat vette hiba nélkül az első fordulót, közülük is kiemelkedik Pápateszér és Adásztevel, akik egyaránt nyolc alkalommal voltak eredményesek, rajtuk kívül, Malomsok, Vanyola és Mihályháza szerzett három pontot.

Malomsok – Vaszar 4-1 (Gsz.: Kovács 2, Marton, Potyondi ill. Szakács)

Nemesgörzsöny – Somló SC 3-3 (Gsz.: Buzás, Szabó Pócza ill. Bartha, Nagy, Kiss)

Csót – Vanyola 0-4 (Gsz.: Szanyi, Molnár B, Molnár L., Molnár M.)

Adásztevel – Marcaltő 8-1 (Gsz.: Pákozdi 2, Papp 4, Piszker, Horváth ill. Szabó)

Mezőlak – Pápateszér 1-8 (Gsz.: Kerkuska ill. Szórádi 2, Birkás, Varga, Ilkó 2, Mátyás, Eigner)

Nyárád – Mihályháza 1-2 (Gsz.: Petrákovics ill. Polhammer, Frank)

3. Vanyola 3 (+4)

A negyedosztályban gólgazdag volt a nyitókör, hiszen egyik találkozón sem esett öt gólnál kevesebb, hat összecsapáson összesen 44 találat született. A Homokbödöge SC - Pápai Termál FC, a Bakonytamási TC - Külsővati SE és a Marcalgergelyi SE - Petőfi SE Kemenesszentpéter mérkőzésen is mindössze egy gól döntött a három pont sorsáról.

Nagyteveli SE - Lovászpatonai SE 6-2 (Gsz.: Szeibert 2, Szabó B. 3, Vörösvári ill. Tardi, Horváth)

Homokbödöge SC - Pápai Termál FC 3-4 (Gsz.: Horváth 2, Zsirai ill. Németh A., Németh G., Piszku, Mező)

Bakonytamási TC - Külsővati SE 4-5 (Gsz.: Tóth 2, Deli, Farkas ill. Libis 2, Kiss 2, Vizi)

Marcalgergelyi SE - Petőfi SE Kemenesszentpéter 4-5 (Gsz.: Szabó, Kovács 2, Vörös ill. Tóth 3, Farkas 2)

Magyargencs-K.hőgyész SE - Borsosgyőri SE 0-5 (Gsz.: Verasztó (öngól), Németh 2, Márczis, Horváth)

Hunyadi SK Gecse - Ganna-Döbrönte KSE 5-1 (Gsz.: Cser, Szalai, Végh 2, Kovács ill. Magyar)