Megyei labdarúgás: A 21. forduló eredményei

2013-04-30 13:00:29  | cikk: Haraszti Gábor  |

Megyei labdarúgás: A 21. forduló eredményei főképe
A harmadosztályú labdarúgó bajnokság rangadóján a harmadik helyen álló csótiak meglepetésre vereséget szenvedtek Vanyolán, Pápateszér is pontokat hullajtott Vaszaron, így Mihályháza már hét ponttal vezet, igaz a teszériek egyel kevesebb mérkőzést játszottak. A következő fordulót hétköznap bonyolítják le, az összes találkozót május 1-én, szerdán játsszák.

Adásztevel – Nyárád 5-1 (Gsz.: Horváth 4, Pákozdi ill. Prátpál)

Malomsok – Mezőlak 2-1 (Gsz.: Potyondi 2 ill. Varga)

Vanyola – Csót 2-1 (Gsz.: Lukács 2 ill. Haraszt)

Kemenesszentpéter – Mihályháza 4-8 (Gsz.: Töreki, Tóth, Keszei, Pintér ill. Mezei 3, Vágó, Polhammer, Sebesi, Gál, Csizmadia)

Vaszar – Pápateszér 2-2 (Gsz.: Sápi 2 ill. Ilkó 2)

A bajnokság élmezőnye:
1. Mihályháza 43 pont (17 lejátszott mérkőzés)
2. Pápateszér 36 pont (16 lejátszott mérkőzés)
3. Csót 35 pont (16 lejátszott mérkőzés)

3. Mezei Csaba (Mihályháza) 20

A negyedosztály rangadóját Kéttornyúlak simán hozta, a Borsosgyőri ISE is sikeres hétvégét zárt, tíz gólt szereztek. Marcaltő kilencgólos összecsapáson diadalmaskodott, Marcalgergelyi pedig hat találatot jegyzett. A 21. forduló gólgazdag volt, hiszen összesen 41 alkalommal rezdült meg a háló.

Borsosgyőri ISE – Bakonytamási 10-1 (Gsz.: Korpics, Horváth Zs. 4, Varga 3, Márkus, Máté ill. Tóth)

Nagytevel - Pápai Termál FC 4-2 (Gsz.: Vörösvári, Szabó 2, Kulics ill. Máhl 2)

Marcaltő - Borsosgyőri SE 5-4 (Gsz.: Takács, Szabó 2, Makrai, Gombás ill. Barkóczi 2, Németh, Orbán)

Homokbödöge – Marcalgergelyi 0-6 (Gsz.: Szalai 2, Kiss 2, Vörös, Szabó)

Dáka – Tapolcafő 0-1 (Gsz.: Pődör)

Lovászpatona – Magyargencs 3-1 (Gsz.: Venczel, Kovács, Liptai ill. Pethő)

Kéttornyúlak – Külsővat 4-0 (Gsz.: Horváth 2, Pátkai, Fekete)