Megyei labdarúgás: A 19. forduló eredményei

2013-04-16 10:32:12  | cikk: Haraszti Gábor  |

Megyei labdarúgás: A 19. forduló eredményei főképe
A harmadosztályban ismét csonka fordulót rendeztek, hiszen a Somló SC – Nyárád összecsapás elmaradt. Négy gólt, öt sárga és két piros lap volt a Malomsok – Pápateszér mérkőzés statisztikája, Adásztevelen nyolc gól esett, a vaszariak pedig két perc alatt mentettek pontot Kemenesszentpéteren. Az éllovas Mihályháza egygólos hátrányból fordítva nyert Vanyolán, Mezőlak Csóthoz hasonlóan szintén magabiztosan gyűjtötte be a három pontot.

Adásztevel – Csót 2-6 (Gsz.: Horváth, Tarczi ill. Haraszti T. 3, Haraszt, Berki (öngól), Koczka)

Nemesgörzsöny – Mezőlak 0-4 (Gsz.: Fagyas, Kis, Tóth, Nagy)

Malomsok – Pápateszér 1-3 (Gsz.: Potyondi ill. Szórádi 3)

Vanyola – Mihályháza 1-2 (Gsz.: Nagy ill. Kun-Szabó I., Mezei)

Kemenesszentpéter – Vaszar 2-2 (Gsz.: Tóth 2 ill. Orbán, Takács)

Somló SC – Nyárád elmaradt

A bajnokság élmezőnye:
1. Mihályháza 37 pont
2. Pápateszér 35
3. Csót 32

A következő fordulóban (április 20. - 21. 16:00)

3. Kun-Szabó István (Mihályháza) 19

A negyedosztályban a Dáka – Lovászpatona találkozó 5-0-s hazai vezetésnél félbeszakadt, mert a vendégek létszáma hét fő alá csökkent. A jó formában futballozó Kéttornyúlak ezúttal kilencet gurított, a Nagytevel – Bakonytamási találkozón is potyogtak a gólok, a Gecse – Külsővat párosításon az öt gól mellett hat sárga és egy piros villant, Magyargencs pedig 12 forduló után nyert ismét.

Borsosgyőri ISE – Marcalgergelyi 3-0 (Gsz.: Varga, Süle 2)

Nagytevel – Bakonytamási 4-4 (Gsz.: Szabó B. 4 ill. Tóth A.3, Haik)

Kéttornyúlak - Borsosgyőri SE 9-1 (Gsz.: Pátkai 3, Fekete 2, Szabó 3, Horváth ill. Szabó)

Marcaltő – Tapolcafő 2-2 (Gsz.: Szabó, Gombás ill. Dudás, Pődör)

Homokbödöge – Magyargencs 0-1 (Gsz.: Benkovics)

Gecse – Külsővat 2-3 (Gsz.: Kovács, Pethő ill. Szabó, Kiss 2)