Idén is Ugod a legsportosabb település

2012-12-19 13:08:08  | cikk: Haraszti Gábor  |

Idén is Ugod a legsportosabb település főképe
A Pápai Többcélú Kistérségi Társulás Sportigazgatása a 2012-es versenyszezon végén is összesítette a Pápa környéki települések pontversenyét. Öt sportág, asztalitenisz, teke, sakk, kézilabda, labdarúgás összesített eredményei alapján alakult ki a végső rangsor, melybe beleszámított a nyári sportversenyeken és a labdarúgó bajnokságokon és a Magyar Kupában elért helyezés is. A tavalyi esztendőhöz hasonlóan 2012-ben is 40 község között meggyőző fölénnyel, Ugod végzett az élen, a település sportolói összesen 352 pontot gyűjtöttek, a második Vaszar lett 204 egységgel, a harmadik helyen Mihályháza (194 pont) zárta a versengést. Az ugodiak legsikeresebben a nyári sportversenyeken szerepeltek, ottani eredményeik alapján 210 pontot kaptak. A pontverseny 1-10. helyezettjei pénzjutalomban részesülnek.