Véget ért a megyei labdarúgó bajnokság őszi szezonja

2012-11-19 14:27:10  | cikk: Haraszti Gábor  | fotó: Babos Petra  |

Véget ért a megyei labdarúgó bajnokság őszi szezonja főképe
Az őszi szezon utolsó játéknapját rendezték hétvégén, melyen a legizgalmasabb összecsapást Nemesgörzsönyben rendezték, 2-2-es félidőt követően 4-4-es állásnál négy perc alatt három malomsoki játékos is a kiállítás sorsára jutott, ennek ellenére a 92. percben Potyondi góljával a vendégek elvitték a három pontot. A harmadosztályban még nem alakult ki a félidei sorrend, ugyanis a visszalépések és a ki nem állások miatt a szövetség még nem döntött a pontok odaítéléséről és helyezések sorrendjéről.

Mezőlak – Nyárád 5-2 (Gsz.: Csonka, Tóth, Nagy 3 ill. Szabó, Pajak)

Somló SC – Pápateszér 3-5 (Gsz.: Bartha 2, Kiss ill. Nagy, Ilkó 2, Szórádi, Kovács)

Nemesgörzsöny – Malomsok 4-5 (Gsz.: Pomher, Buzás, Pócza ill. Potyondi 3, Bakos, Orbán)

Adásztevel – Kemenesszentpéter 4-1 (Gsz.: Bálint, Maradics, Papp, Tarczi ill. Tóth)

Nagyacsád – Vaszar 1-0 (Gsz.: Maráz)

A bajnokság állása:
1. Vanyola 28 pont (13 lejátszott mérkőzés)
2. Mihályháza 28 (12 lejátszott mérkőzés)
3. Nagyacsád 27 (14 lejátszott mérkőzés)
4. Pápateszér 26 (12 lejátszott mérkőzés)
5. Csót 26 (13 lejátszott mérkőzés)

A góllövőlista állása:
1. Nagy Péter (Vanyola SE) 20 gól
2. Ilkó Sándor (Pápateszéri SE) 19
3. Pajak Ádám (Nyárád) 18

A negyedosztályban végleges az őszi rangsor, Kéttornyúlak jobb gólkülönbségének köszönhetően telel az élen, mögötte a Borsosgyőri ISE-nek is 37 pontja van, a dobogóra Külsővat fért fel 34 egységgel. A bajnokság 2013. március 17-én folytatódik.

Borsosgyőri ISE – Homokbödöge 6-0 (Gsz.: Horváth 2, Varga 3, Márkus)

Pápai Termál FC – Tapolcafő 1-3 (Gsz.: Goda ill. Józsa 2, Pődör)

Bakonytamási - Borsosgyőri SE 3-1 (Gsz.: Pálinkás 2, Cserháti ill. Hajdu)

Kéttornyúlak – Dáka 2-1 (Gsz.: Pátkai, Horváth ill. Sipos)

Nagytevel – Lovászpatona 4-3 (Gsz.: Szeibert, Szabó B. 2, Major ill. Farkas, Zakár 2)

Gecse – Magyargencs 3-0 (Gsz.: Németh 3)

Külsővat – Marcalgergelyi 0-0