Két mérkőzés elmaradt, kettő pedig félbeszakadt a megyei labdarúgó fordulóban

2012-10-24 10:26:54  | cikk: Haraszti Gábor  |

Két mérkőzés elmaradt, kettő pedig félbeszakadt a megyei labdarúgó fordulóban főképe
A hétközi fordulóban a harmadosztályban a Takácsi – Vaszar 0-5-ös állásnál félbeszakadt, mivel a nyolc fővel kezdő hazaiak létszáma sérülés miatt hat fő alá csökkent, így a játékvezető lefújta a mérkőzést. Gic csapata múlt héten visszalépett a bajnokság további küzdelmeitől, így a Malomsok elleni meccset meg sem rendezték. Fordulatos meccsen Pápateszér pontot rabolt Csótról, Vanyola nyolc gólt rúgva nyert, az éllovas Mihályháza sem botlott.

Takácsi – Vaszar 0-5 félbeszakadt (Gsz.: Hegyi 2, Sápi, Kalányos (öngól), Pócza)

Csót – Pápateszér 2-2 (Gsz.: Koczka, Haraszt ill. Mehringer (öngól), Szórádi)

Mezőlak – Mihályháza 1-2 (Gsz.: Tóth ill. Sebesi, Frank)

Nagyacsád – Nemesgörzsöny 0-0

Somló SC – Vanyola 4-8 (Gsz.: Horváth 2, Bartha, Csejtei ill. Lukács 5, Nagy 3)

Gic – Malomsok elmaradt

Nyárád – Kemenesszentpéter 5-2 (Gsz.:Ruip 2, Pajak 2, Süle ill. Töreki, Kovács)

3. Ilkó Sándor (Pápateszéri SE) 16

A negyedosztályban a Borsosgyőri SE – Magyargencs bajnoki elmaradt, a vendégek ugyanis nem érkeztek meg a találkozóra, a Pápai Termál FC – Homokbödöge összecsapás 9-0-ás hazai vezetésnél félbeszakadt, mivel a vendégek sérülések miatt hat főre fogyatkoztak. Az éllovas Kéttornyúlak szabadnapos volt, így tegnapi győzelmével a Borsosgyőri ISE pontszámban beérte őket.

Bakonytamási – Lovászpatona 1-1 (Gsz.: Schmidthoffer ill. Német)

Borsosgyőri SE – Magyargencs elmaradt

Marcalgergelyi – Tapolcafő 6-0 (Gsz.: Horváth, Szalai 2, Prátpál, Vörös 2)

Nagytevel - Borsosgyőri ISE 0-3 (Gsz.: Varga 3)

Gecse – Marcaltő 5-1 (Gsz.: Tóth, Szalai, Németh, Nödl 2 ill. Szabó)

Pápai Termál FC – Homokbödöge 9-0 félbeszakadt (Gsz.: Kastély, Mező 2, Nagy, Máhl, Németh 3, Bolla)

Külsővat – Dáka 5-1 (Gsz.: Kiss 2, Elek, Gyenge, Szabó ill. Sipos)