Megyei labdarúgás: 15 vanyolai gól a hétvégén

2012-10-08 15:53:48  | cikk: Haraszti Gábor  |

Megyei labdarúgás: 15 vanyolai gól a hétvégén főképe
A nyolcadik fordulóban Vanyola túlszárnyalta Mihályháza múlt heti 12 gólos teljesítményét, ugyanis 15 alkalommal vették be Takácsi kapuját. Nemesgörzsöny sem panaszkodhat formájára, hiszen hétvégén 9 gólig jutott. A harmadosztályban hétvégén igazi rangadót rendeznek, Pápateszér Mihályházára látogat.

Nemesgörzsönyi SE - Nyárád SE 9-2 (Gsz.: Süle (öngól), Pócza 2, Pomher S. 3, Buzás 2, Pomher Á. ill. Bábits, Pajak)

Malomsok SE - Csót SE 2-5 (Gsz.: Sziráki, Bakos ill. Birkás 2, Cseh 2, Haraszt)

Adászteveli SE - Gic SE 5-2 (Gsz.: Piszker, Léber 2, Horváth 2 ill. Csöndes, Horváth)

Nagyacsád – Somló SC 3-2 (Gsz.: Maráz, Gyenge, Velekei ill. Baráth (öngól), Horváth R.)

Vaszar – Mihályháza 1-3 (Gsz.: Sápi ill. Sebesi, Kun-Szabó I. 2)

Kemenesszentpéter SE - Mezőlak SE 2-0 (Gsz.: Töreki, Farkas)

Vanyola SE - Takácsi SE 15-1 (Gsz.: Pál, Lukács 5, Hardi 3, Nagy P. 4, Bandi 2 ill. Marton)

2. Nagy Péter (Vanyola SE) 12

A negyedosztályban a Kéttornyúlaki SE - Pápai Termál FC, Homokbödöge SC - Borsosgyőri SE bajnokikat leszámítva szoros mérkőzéseket játszottak a csapatok, a Borsosgyőri ISE hazai pályán elszenvedte idei első vereségét.

Borsosgyőri ISE - Külsővat SE 0-1 (Gsz.: Szabó Sz.)

Kéttornyúlaki SE - Pápai Termál FC 6-0 (Gsz.: Fekete 3, Pátkai, Szabó, Szalai)

Lovászpatona SE - Tapolcafői SE 2-3 (Gsz.: Vadas, Zakár ill. Józsa 2, Dudás)

Dáka SE - Marcalgergelyi SE 1-2 (Gsz.: Renner ill. Horváth, Szalai)

Homokbödöge SC - Borsosgyőri SE 1-7 (Gsz.: Szalay ill. Horváth V.3, Horváth B., Giczi, Hajdu, Orbán)

Marcaltői SE - Bakonytamási TC 2-2 (Gsz.: Németh J., Németh Z. ill. Cserháti 2)

Nagyteveli SE – Gecse SE 2-0 (Gsz.: Szabó B.2)