Mihályháza tucatszor volt eredményes a megyei bajnokságban

2012-10-01 16:21:30  | cikk: Haraszti Gábor  |

Mihályháza tucatszor volt eredményes a megyei bajnokságban főképe
A nagyarányú győzelmekről és a piros lapokról marad emlékezetes a megyei harmadosztályú labdarúgó bajnokság hetedik fordulója, na meg egy kiemelkedő egyéni teljesítményről. Az éllovas Mihályháza ugyanis 12 alkalommal köszönt be a kemenesszentpéteri kapuba, a hazaiak játékosa, Kun-Szabó István pedig egymaga hét (!) gólt szerzett. Adásztevel is alaposan kitömte a nyárádiakat, a Takácsi SE – Nemesgörzsöny találkozó 0-6-os állásnál pedig félbeszakadt, mivel a bajnokit 10 emberrel kezdő hazaiak létszáma két kiállítás és sérülés miatt hat fő alá csökkent, így a játékvezető beszüntette a meccset. Ezen a hétvégén sokan jutottak a kiállítás sorsára, összesen hatan mehettek idő előtt zuhanyozni.

Nyárád SE – Adászteveli SE 2-8 (Gsz.: Pajak, Döbrönte ill. Somogyi 2, Bálint 2, Papp, Léber, Gerecs)

Gic SE – Nagyacsád SE 3-4 (Gsz.: Csöndes, Baranyai, Egyed ill. Lampért, Hardi 3)

Mezőlak SE – Malomsok SE 1-1 (Gsz.: Nagy ill. Vincze)

Takácsi SE – Nemesgörzsönyi SE félbeszakadt

Csót SE – Vanyola SE 2-2 (Gsz.: Szente, Birkás ill. Nagy 2)

Mihályháza SE – Kemenesszentpéter SE 12-4 (Gsz.: Kun-Szabó I. 7, Mezei 3, Polhammer 2 ill. Tálos, Kovács 3)

Pápateszéri SE – Vaszar SE 5-0 (Gsz.: Szórádi 2, Ilkó 2, Birkás)

3. Kovács János (Kemenesszentpéter SE) 9

A negyedosztályban is felfigyelhettünk egy kiemelkedő teljesítményre, a Magyargencs – Lovászpatona bajnokin Pethő Róbert egymaga öt gólt szerzett. Az élen álló Kéttornyúlak döntetlent ért el Külsővaton, így a Borsosgyőri ISE hétvégi győzelmével pontszámban beérte őket.

Bakonytamási TC – Borsosgyőri ISE 0-1 (Gsz.: Varga)

Pápai Termál FC – Nagyteveli SE 1-2 (Gsz.: Nagy N. ill. Nagy T., Frank)

Borsosgyőri SE – Marcaltői SE 3-1 (Gsz.: Orbán, Németh G., Hajdu ill. Németh J.)

Marcalgergelyi SE – Homokbödöge SC 6-3 (Gsz.: Mező, Horváth 2, Németh 3 ill. Papp, Kovács, Halász (öngól)

Tapolcafői SE – Dáka SE 3-2 (Gsz.: Pődör, Berki, Józsa ill. Renner, Knolmajer)

Magyargencs SE – Lovászpatona SE 6-4 (Gsz.: Pethő 5, Varga ill. Gerencsér, Német, Vadas 2)

Külsővat SE – Kéttornyúlaki SE 2-2 (Gsz.: Libis, Horváth ill. Fekete 2)