Megyei labdarúgás: 79 gól a hétvége termése

2012-09-17 14:34:19  | cikk: Haraszti Gábor  |

Megyei labdarúgás: 79 gól a hétvége termése főképe
Az ötödik fordulóban alaposan kiszolgálták a közönséget a csapatok, hiszen közel hatgólos meccsátlag jött ki. A harmadosztályban 53 találat esett, három találkozón is volt, aki négy alkalommal is eredményes tudott lenni, emellett sok volt a triplázó is. Az élen nincs változás, Mihályháza vezet Pápateszér és Mezőlak előtt.

Vaszar - Kemenesszentpéter 7-1 (Gsz.: Sör 2, Sápi 2, Takács, Hegyi, Németh ill. Keszei)

Mezőlak - Nemesgörzsöny 3-2 (Gsz.: Tóth 2, Kis L. ill. Kiss, Szabó)

Nyárád - Somló SC 3-5 (Gsz.: Pajak 3 ill. Horváth 3, Bartha 2)

Takácsi - Nagyacsád 2-7 (Gsz.: Tálos, Rózsa ill. Lampért 2, Baksa 4, Tihanyi)

Csót - Adásztevel 7-1 (Gsz.: Haraszti T. 4, Haraszt 2, Szóka ill. Horváth)

Mihályháza – Vanyola 7-4 (Gsz.: Kun-Szabó 4, Frank 2, Gál ill. Lukács 2, Bandi, Nagy)

Pápateszér - Malomsok 4-0 (Gsz.: Ilkó 3, Eigner)

3. Pajak Ádám (Nyárád) 7

A negyedosztályban egyetlen találkozón nem született csak gól, Homokbödöge fordulatos meccset nyert meg idegenben, a kéttornyúlakiak továbbra is őrzik 100 százalékos mérlegüket.

Bakonytamási - Nagytevel 2-0 (Gsz.: Horváth, Esztergályos)

Borsosgyőri SE – Kéttornyúlak 1-5 (Gsz.: Márczis ill. Szabó, Horváth 2, Fekete 2)

Tapolcafő – Marcaltő 0-0

Magyargencs – Homokbödöge 2-3 (Gsz.: Pethő, Bódis ill. Banai, Szalay 2)

Lovászpatona – Dáka 0-4 (Gsz.: Végz, Lázár, Horváth, Gazi)

Külsővat – Gecse 5-0 (Gsz.: Szabó 2, Kiss 2, Gyenge)

Marcalgergelyi - Borsosgyőri ISE 2-2 (Gsz.: Németh, Mező ill. Süle, Horváth)

Borsosgyőri ISE - Borsosgyőri SE (szombat)