Izgalmakban bővelkedett a megyei labdarúgó forduló

2012-09-10 17:00:49  | cikk: Haraszti Gábor  |

Izgalmakban bővelkedett a megyei labdarúgó forduló főképe
A harmadosztályban a forduló mérkőzése a Gic – Nyárád találkozó volt, ahol a három sárga és egy piros lap mellett kilenc gól esett, a vendégek a 91. percben Pajak Ádámnak köszönhetően döntötték el maguk javára a három pont sorsát. Vaszar is egészen a 91.percig reménykedhetett az egy pontban, aztán Potyondi beköszönt, így Malomsok megszerezte első győzelmét. Az esélyesek nem botlottak a hétvégén, Mihályháza 12 gólos meccsen diadalmaskodott, Mezőlak könnyedén nyert, Pápateszér viszont megizzadt Vanyolán a három pontért.

Malomsok – Vaszar 2-1 (Gsz.: Bakos, Potyondi ill. Sápi)

Adásztevel – Mezőlak 0-4 (Gsz.: Nagy, Tóth, Libis 2)

Gic – Nyárád 4-5 (Gsz.: Harsányi, Csöndes 3 ill. Pajak 3, Sipőcz, Talabér)

Nemesgörzsöny – Mihályháza 4-8 (Gsz.: Piszku 2, Szabó, Kiss ill. Frank, Polhammer 2, Nagy, Gál, Sági, Mezei 2)

Nagyacsád – Csót 3-2 (Gsz.: Velekei, Lampért, Baksa ill. Szalai, Birkás)

Somló SC – Takácsi 5-1 (Gsz.: Csejtei, Farkas 3, Kiss ill. Tóth)

Vanyola - Pápateszér 1-2 (Gsz.: Nagy ill. Eigner, Ilkó)

2. Csöndes Péter (Gic) 6

A negyedosztályan dicséret illeti a kéttornyúlakiakat, akik nyolc gólt szereztek, a Gecse – Bakonytamási mérkőzésen pedig a két gól mellett négy alkalommal került elő a sárga és két alkalommal a piros lap, Kéttornyúlak, Marcaltő és a Borsosgyőri ISE még mindig 100 százalékos.

Borsosgyőri ISE – Tapolcafő 4-1 (Gsz.: Tóth 2, Márkus, Süle ill. Bali)

Pápai Termál FC – Külsővat 3-3 (Gsz.: Németh 2, Nagy ill. Szabó, Nagy (öngól), Vizi)

Homokbödöge – Lovászpatona 3-1 (Gsz.: Szalay 2, Hodászi ill. Zakár)

Marcaltő – Magyargencs 6-1 (Gsz.: Varga, Szabó 3, Takács, Németh ill. Pethő)

Kéttornyúlak – Marcalgergelyi 8-0 (Gsz.: Horváth 3, Szabó 3, Pátkai, Fekete)

Nagytevel - Borsosgyőri SE 1-5 (Gsz.: Szabó ill. Horváth V.3, Horváth Gy., Orbán)

Gecse - Bakonytamási 1-1 (Gsz.: Tóth ill. Schmidthoffer)