Megyei labdarúgás: A harmadik forduló eredményei

2012-09-03 16:16:40  | cikk: Haraszti Gábor  |

Megyei labdarúgás: A harmadik forduló eredményei főképe
Izgalmas összecsapásokat rendeztek a harmadik fordulóban, mely múlt héthez hasonlóan gólgazdag volt. A legfordulatosabb mérkőzést a Mihályháza – Adásztevel találkozó hozta, melyen háromszor is vezettek a vendégek, végül 5-5-ös döntetlen született. A Csót – Somló SC bajnokin hasonló izgalmak voltak, ugyan csak három találat esett, ám a játékvezető 9 sárga és egy piros lapot is felmutatott. Pápateszér a vártnál könnyebben győzte le Nemesgörzsönyt, az élen hibátlan teljesítménnyel Vanyola áll.

Takácsi – Gic 2-4 (Gsz.: Császár, Tóth ill. Harsányi, Csöndes, Fekete, Vörösházi)

Csót – Somló SC 2-1 (Gsz.: Haraszti T., Birkás ill. Csejtei)

Mihályháza – Adásztevel 5-5 (Gsz.: Mezei, Sebesi, Gál 2, Becsei ill. Bálint, Pákozdi 2, Léber 2)

Pápateszér – Nemesgörzsöny 9-0 (Gsz.: Eigner, Ilkó 4, Mátyás, Farkas (öngól), Varga 2)

Vaszar – Vanyola 1-2 (Gsz.: Pus ill. Völfinger, Pál)

Kemenesszentpéter – Malomsok 5-1 (Gsz.: Kovács 3, Keszei, Farkas ill. Orbán)

Mezőlak – Nagyacsád 2-1 (Gsz.: Tóth 2 ill. Velekei)

1. Ilkó Sándor (Pápateszér) 6

A negyedosztályban Dáka, a Borsosgyőri ISE és a Borsosgyőri SE is hat találatot jegyzett, de a Pápai Termál FC, Nagytevel, Kéttornyúlak és Marcaltő is győztesen hagyta el a játékteret. A csoportban még három 100 százalékos gárda van.

Bakonytamási - Pápai Termál FC 0-2 (Gsz.: Nagy, Mező)

Dáka – Homokbödöge 6-0 (Gsz.: Teslér 2, Végh 3, Lázár)

Borsosgyőri SE – Gecse 6-3 (Gsz.: Kiss, Horváth 2, Németh, Márczis ill. Tóth 2, Németh)

Marcalgergelyi – Nagytevel 0-4 (Gsz.: Szabó 3, Major)

Tapolcafő – Kéttornyúlak 0-2 (Gsz.: Fekete, Horváth)

Magyargencs - Borsosgyőri ISE 1-6 (Gsz.: Pethő ill. Varga 3, Horváth, Süle, Vági)

Lovászpatona – Marcaltő 1-5 (Gsz.: Böröcz ill. Szabó, Gombás, Kis 2, Varga)