Megyei labdarúgás: Nem botlottak az éllovasok

2012-04-03 13:15:39  | cikk: Haraszti Gábor  |

Megyei labdarúgás: Nem botlottak az éllovasok főképe

A harmadosztály 16. fordulójának rangadóján az élen álló Mihályháza idegenben hétgólos meccsen győzte le Nemesgörzsöny együttesét, utóbbi gárda tavasszal még pontot sem szerzett, így visszacsúsztak a negyedik helyre, a dobogó legalsó fokára a hétvégén 4-3-as győzelmet arató Vanyola jött fel. Pápateszér alaposan megizzadt a 12. helyen álló Marcaltő ellen, a három pontról mindössze egy gól döntött, meglepetés Takácsi nagy arányú veresége Nagyacsádon.

Kemenesszentpéter - Lovászpatona 6-1 (Gsz.: Farkas 3, Tóth, Töreki, Pintér ill. Berki)

Malomsok – Adásztevel 0-1 (Gsz.: Bálint)

Pápateszér – Marcaltő 1-0 (Gsz.: Mátyás E.)

Gic – Vanyola 3-4 (Gsz.: Gulyás, Szalai 2 ill. Hardi 2, Nagy, Preiczer)

Nagyacsád – Takácsi 6-0 (Gsz.: Jónás 2, Tihanyi 2, Baksa 2)

Nemesgörzsöny – Mihályháza 2-5 (Gsz.: Pócza, Szabó ill. Kun-Szabó I. 3, Mezei 2)

Pápateszér - Kemenesszentpéter

A negyedosztály nyugati csoportjában a Ganna-Döbrönte – Bakonyjákó mérkőzés 3-0-s vendég vezetésnél a félidőben félbeszakadt, mivel a hazaiak létszáma sérülések miatt hat főre csökkent, a játékvezető így lefújta a mérkőzést. A tabellát magabiztosan továbbra is a Borsosgyőri ISE vezeti.

Borsosgyőri ISE - Tapolcafő 4-2 (Gsz.: Süle, Samu 2, Horváth ill. Józsa, Berki)

Nyárád – Marcalgergelyi 4-2 (Gsz.: Bábits 2, Pajak 2 ill. Földes, Prátpál)

Külsővat – Dáka 2-2 (Gsz.: Szabó, Horváth ill. Lázár, Végz)

M.gencs-K.hőgyész – Nyárád

A keleti csoport is folytatta a küzdelmeket, ebben a csoportban hétvégén rendezték az első tavaszi fordulót. Meglepetés nem történt, az esélyesek begyűjtötték a három pontot, a következő fordulóban Vaszar - Pápai Termál FC rangadót rendeznek, ami az első hely szempontjából döntő jelentőségű lehet.

Nagytevel - Pápai Termál FC 1-6 (Gsz.: Bábits ill. Németh 2, Bódai, Piszku 2, Máhl)

Bakonytamási – Gecse 0-4 (Gsz.: Pethő, Karvas (öngól), Tóth Z., Tóth P.)

Homokbödöge – Vaszar 1-4 (Gsz.: Zsirai ill. Sör 2, Pócza, Fribék)