Pápa és Környéke Magyar Kupa: Nyolc csapat már továbbjutott

2011-11-16 12:28:10  | cikk: Haraszti Gábor  |

A kupasorozat első selejtezőkörében nyolc találkozót rendeztek. A Bakonytamási - Borsosgyőri ISE mérkőzés a félidőben félbeszakadt, mivel a vendégek létszáma sérülések miatt hét fő alá csökkent. A Bakonyjákó – Vaszar és a Borsosgyőri SE – Külsővat találkozó is döntetlenre végződött a rendes játékidőben, a szabályok értelmében hosszabbítás, majd büntetőrúgások következtek, ahol Bakonyjákó és Külsővat játékosai koncentráltak jobban. A hétvégi fordulóban már a harmadosztályú csapatok is bekapcsolódnak a küzdelmekbe. A továbbjutó csapatok részvételével 2012. március 11-én rendezik meg a harmadik fordulót, a megyei 64-es főtáblára hat alakulat jut tovább.

Eredmények (1. forduló):

Bakonytamási - Borsosgyőri ISE 0-9-nél félbeszakadt
Bakonyjákó – Vaszar 2-2 (hosszabbítás után 4-2, továbbjutott: Bakonyjákó)
Borsosgyőri SE – Külsővat 5-5 (hosszabbítást követően 6-10, továbbjutott: Külsővat)
Nagytevel – Nyárád 4-7
Homokbödöge – Dáka 1-3
Tapolcafő – Gecse 7-1
Magyargencs - Pápai Termál FC 3-4
Ganna-Döbrönte – Marcalgergelyi 1-3

Következik: 2. forduló: november 19. (szombat) 13.00