Mihályháza, a Borsosgyőri ISE és a Pápai Termál FC telel az élen

2011-11-14 18:31:25  | cikk: Haraszti Gábor  |

Két héttel ezelőtt a megyei negyedosztályban zárultak le az őszi labdarúgó küzdelmek, legutóbb pedig egy osztállyal feljebb, a harmadik vonalban is téli pihenőre vonultak a csapatok. A 13. forduló rangadóval zárult, az élen álló Mihályháza egyik legnagyobb riválisához, Pápateszérhez látogatott. A tíz gólt és kilenc sárga lapot hozó derbin nem bírt egymással a két együttes, így 5-5-ös döntetlennel ért véget a meccs. A remi egyik nyertese Nemesgörzsöny alakulata, akik hazai közegben begyűjtötték a három pontot, így a szezon végére feljöttek a második helyre. A bajnokság március 18-án folytatódik.

Lovászpatona – Mezőlak 4-3 (Gsz.: Völfinger 2, Német, Lukács ill. Kerkusa, Csonka 2)

Nagyacsád – Malomsok 2-1 (Gsz.: Jónás, Pődör ill. Ihász)

Nemesgörzsöny – Adásztevel 2-0 (Gsz.: Böröczky, Buzás)

Kéttornyúlak – Vanyola 1-2 (Gsz.: Mándli ill. Nagy 2)

Kemenesszentpéter – Takácsi 0-3 (Gsz.: Kálmán, Haraszti T., Tóth)

Pápateszér – Mihályháza 5-5 (Gsz.: Tóth 3, Mátyás E., Mátyás K. ill. Mezei, Csizmadia, Varga, Kun-Szabó I., Sebesi)

Marcaltő – Gic 0-4 (Gsz.: Szórádi 2, Tian, Péter)