Papírforma eredmények a kispályás bajnokságban

2011-09-28 14:07:22  | cikk: Haraszti Gábor  |

Az első osztályú pontvadászatban a Futrinka Utca csapata újabb két győzelmet gyűjtött be, így továbbra is vezetik a csoportot, mögöttük a szintén egyenletes teljesítményt nyújtó Kiliáni Ördögök áll, akiknek a Sector FC elleni bajnokijuk elmaradt, mivel az ellenfél nem jelent meg.

14. forduló: szeptember 13.
Futrinka utca - Spartacus 98 FC 5 – 3 (3 - 2)
Kiliáni Ördögök - Sector FC 3 - 0
Combragyöngék - Húsos-Vygo FC 4 - 3 (1 - 2)

15. forduló: szeptember 20.
Futrinka utca – Combragyöngék 5 – 3 (3 - 2)
Spartacus 98 FC - Kiliáni Ördögök 2 - 5 (2 - 1)
Sector FC - Húsos-Vygo FC 6 - 6 (2 - 3)

A második vonalban kijelenthető, hogy a Johnson FC megnyerte a bajnokságot, látva tavaszi és őszi formájukat megérdemelten kerül aranyérem a nyakukba. A második helyre négy csapata is pályázik, a holnapi fordulóban azonban sok minden eldől, hiszen a második helyezett Nagygyimót a szintén ezüstaspiráns Piha SC-vel meccsel, míg a harmadik helyen tanyázó Szint 93 az éllovas a Johnson FC pályájára látogat. Hétfőn a Fegyelmi Bizottságnak is akadt dolga, hiszen a Piha SC - Szint 93 mérkőzés félbeszakadt, a döntés értelmében a találkozót 3-0 arányban a Piha SC nyerte. A 11. fordulóban az Erzsébetváros - LSM SE meccset sem rendezték meg, mivel a vendégek nem jelentek meg a találkozón, ebben az esetben is a vétlen csapat kapta a három pontot.

10. forduló: szeptember 15.
Nagygyimót SE - Erzsébetváros 2 - 3 (0 - 1)
LSM SE - FC Dortgrund 1 - 8 (0 - 3)
Dinamo Pápa - Johnson FC 3 - 4 (3 - 4)
Piha SC - Szint 93 3 - 0

11. forduló: szeptember 22.
Szint 93 - Nagygyimót SE 3 - 6 (1 - 4)
Erzsébetváros - LSM SE 3 - 0
FC Dortgrund - Dinamo Pápa 0 - 4 (0 - 0)
Johnson FC - Piha SC 6 - 3 (2 - 2)

11 fordulót követően az Inter-Thermo Kertváros még mindig őrzi 100 százalékos mérlegét a harmadosztályban, nem valószínű, hogy bárki is meg tudná szorongatni a rekordbajnokot. Öt ponttal lemaradva a Concordia Trans a második, míg harmadik Takiautó előnye is megnyugtató, hét pont a negyedik Kertvárossal szemben.

10. forduló: szeptember 16.
Papírkutyák - Takiautó 2 - 6 (0 - 3)
Kertváros - Concordia Trans 1 - 5 (0 - 3)
Vendéglátó - Unikum 2003 FC 3 - 6
Bata United FC - Inter-Thermo Kertváros 2 - 10 (0 - 6)

11. forduló: szeptember 23.
Inter-Thermo Kertváros - Papírkutyák 9 - 2 (4 - 2)
Takiautó - Kertváros 5 - 3 (3 - 3)
Concordia Trans - Vendéglátó 4 - 2 (2 - 1)
Unikum 2003 FC - Bata United FC 2 - 2 (1 - 2)