A megyei labdarúgó bajnokságok hétvégi eredményei

2011-09-13 11:42:59  | cikk: Haraszti Gábor  |

A harmadosztályban tovább folytatódik a Pápateszér- Mihályháza különmeccs, a hétvégi fordulóban mindkét együttes nagy különbséggel tudott győzni. A bajnokság negyedik körében Adásztevel és Kéttornyúlak csapata is megszerezte első győzelmét, így már nincs nulla ponttal álló gárda a bajnokságban.

Adásztevel – Marcaltő 3-1 (Gsz.: Pákozdi 2, Somogyi ill. Kis)

Malomsok - Vanyola 1-1 (Gsz.: Potyondi ill. Szóka)

Gic – Takácsi 5-1 (Gsz.: Deli, Szórádi 2, Harsányi 2 ill. Róka R.)

Nagyacsád – Mihályháza 0-4 (Gsz.: Csizmadia, Mezei 2, Gál)

Nemesgörzsöny – Mezőlak 5-1 (Gsz.: Berki, Szabó, Buzás, Kálmán, Molnár ill. Zsani)

Kéttornyúlak – Lovászpatona 3-1 (Gsz.:Fekete 2, Szabó ill. Lukács)

Kemenesszentpéter – Pápateszér 1-5 (Gsz.: Keszei ill. Ilkó 2, Tóth 2, Tálos (öngól)

Marcaltő - Kemenesszentpéter

A negyedosztály nyugati csoportjában a hazaiak otthon tartották a három pontot, az élmezőny nagyon szoros, három csapat között is csak a gólkülönbség dönt, igaz Marcalgergelyi egy mérkőzéssel kevesebbet játszott.

Dáka - Borsosgyőri ISE 2-0 (Gsz.: Teslér, Horváth)

Bakonyjákó – Nyárád 5-3
(Gsz.: Haragos 2, Dudás, Takács, Ferenczi ill. Bábits, Fekete, Szabó)

Tapolcafő - M.gencs-K.hőgyész 3-2 (Gsz.: Böröczky, Stern, Csizmadia ill. Mező, Benkovics)

Külsővat - Ganna-Döbrönte 4-3 (Gsz.: Kiss, Horváth B., Farkas, Horváth Cs. ill. Szántó, Brunner, Böröczky)

szabadnapos: Külsővat

A keleti csoportban a Pápai Termál FC folytatta múlt héten látott gólerős játékát, a négy gólig jutó Piszku Miklós vezérletével szombaton tíz alkalommal zörgették meg az ellenfél hálóját, így nem csoda, hogy mindössze egy kapott és 19 lőtt góllal vezetik a tabellát. A pápaiakon kívül Gecse és Vaszar is veretlen, három együttes viszont még vár első pontjainak megszerzésére.

Bakonyszücs-Bakonykoppány - Pápai Termál FC 0-10 (Gsz.: Piszku 4, Németh 3, Supán (öngól), Máhl, Bencze)

Homokbödöge – Gecse 0-4 (Gsz.: Tóth 2, Horváth, Pethő)

Nagytevel - Borsosgyőri SE 4-1 (Gsz.: Szabó B. 2, Kulics B. 2 ill. Barkóczi)

Bakonytamási – Vaszar 0-1 (Gsz.: Kovács)