Megyei labdarúgás: Papírforma eredmények hétvégéje

2011-09-05 15:54:06  | cikk: Haraszti Gábor  |

A megyei labdarúgó bajnokság harmadosztályának harmadik fordulójában nem születtek meglepetések, az esélyesek begyűjtötték a három pontot, Pápateszér, Mihályháza és Kemenesszentpéter csapata is nagy gólkülönbséggel küldte haza ellenfelét.

Eredmények:

Adásztevel – Malomsok 0-1 (Gsz.: Potyondi)

Marcaltő – Pápateszér 1-5 (Gsz.: Németh ill. Tóth A. 3, Ilkó, Soós)

Vanyola – Gic 5-1 (Gsz.: Birkás 2, Preiczer, Szóka, Haraszt ill. Szórádi)

Takácsi – Nagyacsád 2-2 (Gsz.: Haraszti T., Szanyi ill. Tihanyi, Gyenge)

Mihályháza – Nemesgörzsöny 5-2 (Gsz.: Mezei 2, Kun-Szabó I. 2, Bódai ill. Szabó, Kalmár)

Mezőlak – Kéttornyúlak 3-1 (Gsz.:Csonka, Nagy T., Nagy Zs. ill Fekete)

Lovászpatona – Kemenesszentpéter 1-4 (Gsz.: Sárközi ill. Farkas, Kövi, Keszei, Tóth)

Kemenesszentpéter - Pápateszér

A negyedosztály nyugati csoportjában kivétel nélkül hazai sikerek születtek, örvendetes, hogy remek volt a gólátlag, hiszen a négy bajnokin összesen 27 találat esett.

Borsosgyőri ISE - Külsővat 5-2 (Gsz.: Jelencsik 2, Samu, Katzer, Márkus ill. Kiss, Vizi)

M.gencs-K.hőgyész – Bakonyjákó 1-0 (Gsz.: Szita)

Nyárád - Dáka 5-3 (Gsz.: Bábits, Pajak, Szabó 2, Fekete ill. Fribék 2, Teslér)

Marcalgergelyi – Tapolcafő 7-4 (Gsz.: Prátpál 2, Szabó K. 2, Gubicza, Szabó S., Szalai ill. Stern 2, Verebélyi, Hegyi)

Marcalgergelyi - szabadnapos

A negyedosztály keleti csoportja is elkezdte a küzdelmeket, a legjobban a Pápai Termál FC kezdte a szezont, Piszku Miklós hat(!) góljával a pápaiak 9-1-es győzelmet arattak. Ebben az osztályban is a házigazda csapatoknak kedvezett a hétvége.

Pápai Termál FC - Homokbödöge SC 9-1 (Gsz.: Piszku 6, Máhl, Tóth, Mező ill. Zsirai)

Hunyadi TSZ SK Vaszar - Bakonyszücs-B.koppány 5-0 (Gsz.:Sör 3, Takács, Farkas)

Hunyadi SK Gecse - Nagyteveli SE 4-1 (Gsz.: Németh, Tóth, Nagy, Kovács ill. Szabó)

Borsosgyőri SE - Bakonytamási TC 3-1 (Gsz.: Balogh, Horváth, Orbán ill. Schmidthoffer)