Verhetetlen a Bázisrepülőtér a Télutó Kupán

2011-02-19 16:23:05  | cikk: Haraszti Gábor  |

Verhetetlen a Bázisrepülőtér a Télutó Kupán főképe
Sorozatban negyedik tornagyőzelmét ünnepelhette a Bázisrepülőtér csapata a 2011. évi Télutó Kupán. A katonák megérdemelten hódították el a győztesnek járó trófeát, hiszen a csoportmeccseket kapott gól nélkül, veretlenül hozták le, a helyosztón is csak egyszer talált az ellenfél a hálójukba. Kálmán István csapatvezető érhetően elégedetten értékelt.
- A jó játékosállományunknak és megfelelő edzettségi állapotunknak köszönhetjük az újabb tornagyőzelmünket, hiszen a csapat tagjainak 95 százaléka egyesületi szinten is kergeti a labdát, így a kondícióval nem volt gond, ráadásul két sort tudtunk szerepeltetni. Az elgondolt taktika is működött, örülünk, hogy ismét első helyen végeztünk.
A Tűzoltóság megismételte tavalyi második helyét, csakúgy mint a Polgármesteri Hivatal, akiknek a dobogó harmadik foka jutott.

3. MÁV

A csoportgyőztesek az 1-3, a másodikak a 4-6, míg a harmadikak a 7-9 pozíció valamelyikéért küzdöttek meg.

9. Mentőállomás

A legjobb játékosnak Kiszlinger Balázst (Bázisrepülőtér) látták, a legjobb kapus díját Baki György (Tűzoltóság) kapta. A gólkirály szétlövést követően Szalai Krisztián (Polgármesteri Hivatal) lett.