Nem a pápai csapatokról szólt a hétvége

2010-11-15 20:14:19  | cikk: Haraszti Gábor  |

Korábban beszámoltunk a Lombard Pápa kupa- illetve bajnoki vereségéről, emellett a Lombard II újabb győzelméről. Lássuk a különböző sportágakban a pápai csapatok hogyan teljesítettek.
Elekthermax Vasas – Répcelak 3-5
A tekések az NB I-es bajnokság élen álló együttesét fogadták. Horváth Józsefék sokáig partiban voltak, végül a több összfáért járó két ponttal a vendégek diadalmaskodtak. Pápai eredmények: Kiss Sándor 553, Horváth József 558, Szakács Ferenc 537, Szabados József 558, Horváth Róbert 555, Papp István 545. Az ifjúságiak rendkívül peches napot fogtak ki, hiszen mindössze 1 fával vereséget szenvedtek. A Vasas hétvégén megint hazai pályán gurít, a csoport sereghajtója, a Horváth TK érkezik a tekecsarnokba.
Bonyhádi KSE – Pápai Motax Autó KC 83-65
A kosarasok a bajnoki éllovas Bonyhádhoz látogattak, ahol nem sikerült a Veszprém elleni bravúrt bemutatni, Horváth Rolandék 18 pontos vereséget szenvedtek. A pápaiak vasárnap 18 órától a Fehérvár KC-t látják vendégül.
CVSE-Mávépcell - Bakonyerdő Pápa 27-27
A Bakonyerdő Pápa a kosarasokhoz hasonlóan szintén idegenben lépett pályára, Poór Tamás csapata a sereghajtó Celldömölkhöz látogatott. 15-13-as félidő után végül pontosztozkodás lett a 2x30 perc vége, a kézisek 27-27-es eredménnyel továbbra is az utolsó előtti pozícióban vannak. Felzárkózásra szombaton 16 órától az 5. helyezett Ácsi Kinizsi SE ellen kínálkozik lehetőség.
Utánpótlás eredmények:
Az utánpótlás bajnokságokban többségében szépen szerepeltek a pápaiak. November 18-án igazi csemegének lehetnek szemtanúi a kilátogató drukkerek, 16 órától az U-19-es bajnokág két pápai csapata, 18 órai kezdettel pedig az U-17-es pontvadászat két pápai együttese méri össze erejét és felkészültségét.
Győri ETO U-18 – PELC U-18 6-1
Pápai ELC U-19 – Sopron U-19 6-0
Győri ETO U-16 – PELC U-16 3-0
Pápai ELC U-17 – Sopron U-17 22-2
Pápai ELC U-15 – Felcsút 0-12
Pápai ELC U-13 – Felcsút 1-7