Kispályás foci: A Spartacus és Nagygyimót nyerte a tavaszi szezont

2019-06-21 11:37:15  | cikk: Haraszti Gábor  |

Kispályás foci: A Spartacus és Nagygyimót nyerte a tavaszi szezont főképe
11 fordulót követően félidejéhez érkezett a városi kispályás labdarúgó bajnokság első osztályában az évad, mely a Spartacus '98 Gépkölcsönző FC-nek sikerült a legjobban. A csapat hét győzelemmel és két döntetlennel zárta a tavaszt (23 pont), két ponttal megelőzve a Kan-Ászok együttesét (21 pont), a dobogó harmadik fokán a Kiliáni Ördögök áll (15 pont). A góllövőlista első helyén pillanatnyilag két játékos osztozik, Magasy Gergely (Kan-Ászok) és Boldizsár Zoltán (Tókerti Betyárok) egyaránt 21 találatot jegyzett.

7. Combragyöngék-Presztízs 4

A másodosztályban pótolták az elmaradt Yanfeng - Nagygyimót párosítást (6-10), győzelmükkel a gyimótiak felugrottak a csoport élére és egypontos előnyről várhatják az őszt (19 pont), második a Kertváros (18), harmadik a KLBK gárdája (16). A góllövőlistát utcahosszal Kocsis Sándor (Yanfeng) vezeti, aki hét meccsen összesen 23 gólt lőtt.