Jól teljesítettek a csatárok

2017-09-27 10:14:51  | cikk: Haraszti Gábor  |

Jól teljesítettek a csatárok főképe
Az elmúlt harmadosztályú labdarúgó fordulóban Malomsok tíz gólt lőtt – Potyondi Márk hat gólt jegyzett - Csót pedig Adásztevelen elszenvedte idei első vereségét, így Nemesgörzsöny visszavette első helyét.

Lovászpatona – Pápai ELC 2-3 (Gsz.: Német, Tóth ill. Horváth 2, Polhammer)

Takácsi – Gecse 0-2 (Gsz.: Suha, Barna)

Nemesgörzsöny – Nagyacsád 4-2 (Gsz.: Fodor, Pomher, Pócza 2 ill. Szalóki, Velekei)

Vanyola – Kemenesszentpéter 3-3 (Gsz.: Hübsch 2, Maráz ill. Farkas, Nagy, Musicz (öngól)

Malomsok – Magyargencs 10-2 (Gsz.: Szakács, Potyondi 6, Barti 2, Bóka ill. Györkös 2)

Adásztevel – Csót 3-1 (Gsz.: Somogyi 2, Piszker ill. Haraszt)

Nagytevel – Vaszar 0-5 (Gsz.: Nagy, Szakács, Weibl 2, Borbély)

A tabella élmezőnye:
1. Nemesgörzsöny 13 pont
2. Malomsok 12
3. Adásztevel 12

Következik: 6. forduló (szeptember 30.-október 1. 15:30)
Nagyacsád – Nagytevel

Az elmúlt hétvégi harmadosztályú küzdelmei közül kiemelkedik a Marcalgergelyi – Nyárád összecsapás, ahol 15 gól született, végül a hazaiak egygólos győzelmet arattak, a vendégeknél Pajak Ádám mesterötöst jegyzett és már 17 találatnál jár a bajnokságban. Ezt leszámítva is gólgazdag volt a hétvége, összesen 51 gól született.

Borsosgyőri ISE – Csögle 6-1 (Gsz.: Regovics 2, Tóth, Kiss, Szalai, Süle ill. Ambrus)

Mihályháza - Ganna-Döbrönte 3-3 (Gsz.: Csuti, Mészáros, Varga ill. Magyar, Bódai 2)

Marcalgergelyi – Nyárád 8-7 (Gsz.: Katona 4, Prátpál, Horváth 2, Németh ill. Szabó, Pajak 5, Mórocz)

Dáka – Dabrony 2-1 (Gsz.: Lázár, Végz ill. Parti)

Tapolcafő – Mezőlak 4-1 (Gsz.: Csizmadia, Varga, Berki, Zsegraics ill. Bolla)

Kéttornyúlak – Kamond 1-9 (Gsz.: Mészáros ill. Tomor 3, Márkus 3, Németh 2, Porkoláb)

Külsővat – Kerta 1-4 (Gsz.: Kőszegi ill. Nyőgéri, Nagy 2, Bogdán)