Megyei foci: Véget ért az ősz

2016-11-22 07:18:56  | cikk: Haraszti Gábor  |

Megyei foci: Véget ért az ősz főképe
A megyei harmadosztályú labdarúgó bajnokság északi és észak-nyugati csoportjában is véget értek az őszi küzdelmek. A záró fordulóban az őszi rangadót a Somló SC nyerte, mellyel az élen telelhet. Malomsok viszont nem várt vereséget szenvedett Vanyolán, a meccsen nyolc gól esett, a vendégek nehezen viselték a fiaskót, hiszen két piros és egy sárga kártyát is felmutatott nekik a játékvezető. A szezon felénél Nemesgörzsöny lett a második, Marcalgergelyi pedig feljött a harmadik helyre. A pontvadászat márciusban folytatódik.

Pápai ELC – Kemenesszentpéter 4-4 (Gsz.: Németh G., Hajdu, Németh A., Bábits ill. Pityer, Szalai, Egyházi, Farkas)

Adásztevel – Magyargencs 4-1 (Gsz.: Pus 2, Piszker, Etényi (öngól) ill. Pirka)

Lovászpatona – Gecse 2-0 (Gsz.: Lukács, Német)

Nagyacsád – Nemesgörzsöny 2-4 (Gsz.: Peszmeg 2 ill. Buzás, Pócza 2, Baumann)

Somló SC – Csót 2-1 (Gsz.: Kiss Z., Kiss J. ill. Birkás)

Takácsi – Marcalgergelyi 0-5 (Gsz.: Németh 2, Gubicza 2, Katona)

Vanyola – Malomsok 5-3 (Gsz.: Legenyei 3, Pintér, Orbán (öngól) ill. Svecz, Bognár, Potyondi)

3. Kiss János Bálint (Somló SC) 18

Észak-nyugaton Kamond lett az őszi bajnok, Csögle áll a második, míg a Borsosgyőri ISE a harmadik helyen. A záró fordulóban Mihályháza megszerezte első sikerét, Dabrony Borsosgyőrön maradt alul.

Borsosgyőri ISE – Dabrony 2-1 (Gsz.: Regovics 2 ill. Molnár)

Nagytevel – Csögle 1-2 (Gsz.: Kulics ill. Hajós, Varga)

Ganna-Döbrönte – Külsővat 2-5 (Gsz.: Vereb, Böröczky ill. Horváth Zs. 4, Horváth T.)

Kéttornyúlak – Mezőlak 2-2 (Gsz.: Vörös, Szalai ill. Varga, Libis)

Somlóvásárhely – Karakószörcsök 1-4 (Gsz.: Kottán ill. Székely N. 2, Székely D., Takó)

Tapolcafő – Kamond 2-7 (Gsz.: Józsa, Horváth ill. Németh, Tomor 3, Dékány, Márkus, Gombosi)

Mihályháza – Nyárád 2-0 (Gsz.: Orsós, Varga)