Újabb pápai diadal a tekebajnokságban

2010-03-29 16:42:57  | cikk: Haraszti Gábor  | fotó: Haraszti Gábor  |

Újabb pápai diadal a tekebajnokságban főképe
Az Elekthermax Vasas tekecsapata az NB I-es tekebajnokság soron következő mérkőzésén a Győri Komszol alakulatát fogadta. Horváth József győzelmet remélt a találkozón, mely idei negyedik sikerük lett volna. A bajnokit Molnár Tamásnak csuklósérülése miatt ki kellett hagynia, helyette Szabados József jutott lehetőséghez. A pápaiak végül esélyt sem hagytak a győrieknek, 7-1-es hazai győzelem született, mellyel a házigazdák feljöttek a tabella negyedik helyére.

Horváth József  564

A mieink 3396 összfát gurítottak a vendégek 3315-ös eredményével szemben. Az ifjúságiak mérkőzésén is sikerült itthon tartani a két pontot, a Lendvai Bence – Szűcs Attila kettős 3-1 arányban múlta felül ellenfelüket.