Pontvesztések a hajrában

2015-10-26 14:41:56  | cikk: Haraszti Gábor  |

Pontvesztések a hajrában főképe
A megyei labdarúgó bajnokság harmadosztályában a második Nemesgörzsönyhöz látogatott az élen álló Somló SC. A mérkőzésen három gólt és két piros lapot láthatott a publikum, a hazai győzelmet Pomher Sándor a 88. percben szerezte meg. Pillanatnyi helyezéstől függetlenül a Vanyola – Csót párosítás is mindig rangadónak számít, a házigazdák a 89. percben lőtt góllal tudtak egy pontot otthon tartani. Katona mesterhármasával szintén a hajrában maradt pont nélkül Mihályháza, míg Malomsok meggyőző játékot bemutatva győzte le Adásztevelt.

Mihályháza – Marcalgergelyi 2-3 (Gsz.: Zsuponics, Bódai ill. Katona 3)

Nemesgörzsöny – Somló SC 2-1 (Gsz.: Szabó, Pomher ill. Csejtei)

Malomsok – Adásztevel 6-1 (Gsz.: Potyondi 3, Haraszti, Knapp, Kiss ill. Böröczky)

Vanyola – Csót 1-1 (Gsz.: Maráz ill. Szalay)

A bajnokság élmezőnye:
1. Somló SC 27 pont
2. Nemesgörzsöny 22 pont
3. Marcalgergelyi 21 pont

Következik: 11. forduló (november 1. 13:30)

3. Szabó Róbert (Marcalgergelyi) 9

A negyedosztályban Magyargencs ponttal távozott Nyárádról, Gecsén a 90. percben döntött Pethő Balázs a pontok sorsáról, Kemenesszentpéter újabb sikerével feljött a második helyre, miután Kéttornyúlak hazai pályán pontokat hullajtott. Külsővat és a Pápai ELC is simán nyert.

Pápai ELC – Lovászpatona 4-0 (Gsz.: Németh Gergely 2, Németh Gábor, Horváth)

Gecse – Tapolcafő 2-1 (Gsz.: Pethő 2 ill. Berki)

Kemenesszentpéter – Ganna-Döbrönte 3-1 (Gsz.: Keszei 2, Tóth ill. Vereb)

Kéttornyúlak - Borsosgyőri ISE 1-1 (Gsz.: Szalai ill. Máté)

Külsővat – Takácsi 6-2 (Gsz.: Kőszegi, Horváth Cs., Horváth T. 3, Vízi ill. Kalányos, Fekete)

Nagytevel – Mezőlak 0-1 (Gsz.: Lukács)

Nyárád – Magyargencs 2-2 (Gsz.: Erdős, Polgár ill. Pirka, Györkös)