A megyei labdarúgó bajnokság hétvégi eredményei

2015-10-12 19:15:04  | cikk: Haraszti Gábor  | fotó: veol.hu  |

A megyei labdarúgó bajnokság hétvégi eredményei főképe
Ahogy arra korábban már többször volt példa, ezúttal sem rendeztek teljes fordulót a megyei harmadosztályban, ezúttal a Marcalgergelyi – Csót párosítás fejeződött be idő előtt, az első félidő végén a hazaiak már 7-0-ra vezettek. Ami a többi találkozót illeti, az éllovas Somló SC nyolcgólos meccsen gyűrte le a vanyolaiakat, Mihályháza kitömte Adásztevelt, Nemesgörzsöny pedig egy góllal bizonyult jobbnak Malomsoknál.

Vanyola – Somló SC 3-5 (Gsz.: Pál, Szóka 2 ill. Sesztakov 2, Szöllősi, Kádár, Gosztonyi)

Mihályháza – Adásztevel 8-2 (Gsz.: Kovács, Gál, Mészáros 2, Varga, Polhammer, Bódai, Zsuponics ill. Horváth, Piszker)

Nemesgörzsöny – Malomsok 2-1 (Gsz.: Gyenge, Pócza ill. Haraszti T.)

Marcalgergelyi – Csót félbeszakadt

A bajnokság élmezőnye:
1. Somló SC 24 pont
2. Mihályháza 18 pont
3. Nemesgörzsöny 16 pont

Következik: 9. forduló (október 18. 15:00)

3. Kádár Lajos (Somló SC) 9

A negyedosztályban a nyárádiak csaknem féltucat gólt szereztek Nagytevelen, Magyargencs hat, míg Kéttornyúlak öt alkalommal talált az ellenfél hálójába. A Pápai ELC a 90. percben veszítette el a Mezőlak elleni összecsapást, Kemenesszentpéter, Külsővat és Lovászpatona is minimális különbséggel nyert.

Pápai ELC – Mezőlak 2-3 (Gsz.: Lengyel, Goda ill. Varga, Bolla, Tóth)

Kemenesszentpéter – Tapolcafő 2-1 (Gsz.: Tóth, Kovácsovics ill. Svaylo)

Kéttornyúlak – Gecse 5-1 (Gsz.: Pátkai 2, Fekete 2, Szabó ill. Becsei)

Külsővat – Ganna-Döbrönte 2-1 (Gsz.: Fekete, Horváth ill. Magyar)

Lovászpatona – Borsosgyőri ISE 1-0 (Gsz.: Német)

Magyargencs – Takácsi 6-1 (Gsz.: Böröczky (öngól), György-Kovács, Györkös, Horváth 2, Pethő ill. Bertalan)

Nagytevel – Nyárád 1-11 (Gsz.: Kulics ill. Petrákovics 2, Süle, Pajak 3, Fekete, Boldizsár 2, Tóth, Kerkuska)