Megyei labdarúgás: Hétvégi eredmények

2015-09-14 14:10:43  | cikk: Haraszti Gábor  |

Megyei labdarúgás: Hétvégi eredmények főképe
A megyei labdarúgó bajnokság harmadik vonalának ötödik fordulójában a Malomsok – Somló SC találkozó 7-0-ás vendég vezetésnél félbeszakadt. Adásztevelen a négy gól mellett kétszer is villant a piros, Nemesgörzsönyben hat találat esett, a játékvezető itt is két alkalommal mutatta fel a piros kártyát. Csót és a Somló SC továbbra is veretlen, így e két csapat áll a legelőkelőbb helyen.

Adásztevel – Csót 1-3 (Gsz.: Horváth ill. Nagy, Terelmes, Gulyás)

Malomsok – Somló SC félbeszakadt

Nemesgörzsöny – Marcalgergelyi 4-2 (Gsz.: Gyenge 2, Pócza 2 ill. Szabó, Prátpál)

Mihályháza – Vanyola 2-0 (Gsz.: Mészáros, Varga)

A bajnokság élmezőnye:
1. Csót 12 pont
2. Somló SC 9 pont
3. Nemesgörzsöny 9 pont

Következik: 5. forduló (szeptember 20. 16:00)
Marcalgergelyi – Malomsok
Somló SC – Adásztevel
Vanyola – Nemesgörzsöny
Csót - Mihályháza

A negyedosztályban hazai pályán jól szerepelt a Pápai ELC, idegenben pedig a Kéttornyúlak ötöt gurított. Az élen nagy a verseny, Nyárád és Borsosgyőr egyaránt kilenc-kilenc ponttal áll.

Pápai ELC – Takácsi 6-1 (Gsz.: Lengyel 2, Németh G., Németh Zs., Horváth, Márczis ill. Dukai)

Gecse – Mezőlak 0-2 (Gsz.: Tóth, Lukács)

Külsővat – Tapolcafő 3-2 (Gsz.: Csipai (öngól), vízi, Horváth ill. Berki, Csizmadia)

Lovászpatona – Kéttornyúlak 1-5 (Gsz.: Tóth ill. Pátkai 2, Mátics, Szabó, Szalai)

Magyargencs – Kemenesszentpéter 2-2 (Gsz.: Pethő, Süle ill. Keszei 2)

Nagytevel – Ganna-Döbrönte 1-3 (Gsz.: Peng ill. Vereb 2, Magyar)

Nyárád – Borsosgyőri ISE 4-1 (Gsz.: Boldizsár 2, Erdős, Pajak ill. Szabó)