A vendéglátók domináltak

2015-09-07 18:31:00  | cikk: Haraszti Gábor  |

A vendéglátók domináltak főképe
A megyei harmadosztályú labdarúgó bajnokság harmadik körében a hazai csapatok domináltak, hiszen a vendégek egyik párosításban sem tudtak még csak pontot sem szerezni. A hétvégén Prátpál Máté vezérletével Marcalgergelyi teljesített a legjobban, nyolc góllal terhelték meg Mihályháza kapuját, a Somló SC, Adásztevel és Csót is minimális különbséggel bizonyult jobbnak ellenfelénél.

Marcalgergelyi – Mihályháza 8-2 (Gsz.: Prátpál M. 4, Szabó 3, Szalai ill. Varga, Velekei)

Somló SC – Nemesgörzsöny 3-2 (Gsz.: Kádár 2, Sesztakov ill. Csejtei (öngól), Pomher

Adásztevel – Malomsok 3-2 (Gsz.: Varga, Böröczki, Szalai ill. Potyondi, Orbán)

Csót – Vanyola 2-1 (Gsz.: Gulyás, Terelmes ill. Molnár)

A bajnokság élmezőnye:
1. Csót 9 pont
2. Somló SC 9 pont
3. Nemesgörzsöny 6 pont

Következik: 4. forduló (szeptember 12.-13. 16:30)
Adásztevel – Csót (szombat)
Malomsok – Somló SC (szombat)
Nemesgörzsöny – Marcalgergelyi
Mihályháza – Vanyola

Igen kiegyenlített fordulót játszottak a negyedik vonalban, hiszen öt mérkőzésen is mindössze egy gól döntött, a Borsosgyőri ISE a 88. percben lőtt góllal megőrizte veretlenségét, Nyárád a 90. percben idegenben szerezte meg a győzelmet, Magyargencs pedig meglepetésre két vállra fektette Kéttornyúlakot.

Borsosgyőri ISE – Pápai ELC 1-0 (Gsz.: Tóth)

Tapolcafő – Takácsi 2-1 (Gsz.: Berki 2 ill. Gecző)

Ganna-Döbrönte – Nyárád 2-3 (Gsz.: Vereb, Magyar ill. Nagy, Pajak, Kerkuska)

Gecse – Nagytevel 1-0 (Gsz.: Istenes)

Kemenesszentpéter – Mezőlak 1-1 (Gsz.: Kovácsovics ill. Bolla)

Kéttornyúlak – Magyargencs 0-1 (Gsz.: Györkös)

Külsővat – Lovászpatona 4-1 (Gsz.: Horváth 2, Libis, Vizi ill. Venczel)