Bakonytamási 16 gólt rúgott

2015-05-11 17:37:11  | cikk: Haraszti Gábor  | fotó: veol.hu  |

Bakonytamási 16 gólt rúgott főképe
Gólgazdag volt a forduló a megyei harmadosztályban, ahol Bakonytamási 16 gólig meg sem állt Mezőlakon, a vendégeknél Deli Ádám öt-, Tóth András hatszor zörgette meg az ellenfél hálóját. A Malomsok – Csót bajnokin a hazaiaknál négyen is dupláztak, míg Vaszar a 94. percben szerzett góllal tartotta otthon a három pontot.

Vaszar – Adásztevel 3-2 (Gsz.: Mayer 2, Weibl ill. Maradics, Horváth)

Somló SC – Mihályháza 3-4 (Gsz.: Csíkány, Orsós, Sesztakov ill. Mészáros 2, Polhammer, Lampért)

Malomsok – Csót 8-2 (Gsz.: Fülöp 2, Ughy 2, Czuczai 2, Sápi 2 ill. Cseh, Haraszt)

Vanyola – Nemesgörzsöny 0-5 (Gsz.: Kálmán, Gyenge, Pomher, Buzás, Peszmeg)

Mezőlak – Bakonytamási 0-16 (Gsz.: Deli 5, Tóth A. 6, Karvas B. 2, Karvas M., Lukács (öngól), Bolla)

A bajnokság élmezőnyének állása:
1. Nemesgörzsöny 34 pont
2. Somló SC 33
3. Vaszar 32

Következik 17. forduló (május 17. 16:30)

2. Polhammer Sándor (Mihályháza) 17

A negyedosztályban a Nagytevel – Gecse meccs egy tragédia miatt elmaradt, ugyanis a hazaiak egyik játékosa a vasárnap hajnalban Nemesszalóknál történt autóbalesetben elhunyt, másik labdarúgójukat pedig kórházba kellett szállítani. A dobogósok ezen a héten is jól teljesítettek, magabiztosan nyertek, de Külsővat sem izzadt meg Magyargencsen.

Borsosgyőri ISE – Lovászpatona 4-1 (Gsz.: Regovics, Soós, Süle, Varga ill. Németh)

Marcalgergelyi – Tapolcafő 3-0 (Gsz.: Szalai 2, Prátpál)

Magyargencs – Külsővat 4-10 (Gsz.: György-Kovács, Kiss (öngól), Vida 2 ill. Vörös 2, Szabó 5, Vizi P., Kőszegi, Vizi P. B.)

Dáka – Kemenesszentpéter 0-4 (Gsz.: Kovácsovics, Töreki, Keszei A., Keszei P.)

Ganna-Döbrönte – Pápai ELC 4-2 (Gsz.: Magyar, Szántó 2, Kapcsándi ill. Goda, Mező)