Nemesgörzsöny nyerte a rangadót

2015-05-04 15:53:06  | cikk: Haraszti Gábor  | fotó: rangado.hu  |

Nemesgörzsöny nyerte a rangadót főképe
A megyei harmadosztályú nagypályás labdarúgó pontvadászatban Adásztevelen és Csóton is potyogtak a gólok, mindkét meccsen 11 találat született. A Somló SC – Nemesgörzsöny rangadót két góllal a vendégek nyerték, akik így két pontra megközelítették legnagyobb riválisukat, de Vanyola és Vaszar is jó pozícióból várja a folytatást.

Adásztevel – Mezőlak 10-1 (Gsz.: Horváth 4, Piszker P.3, Piszker K. Maradics, Somogyi ill. Tarczi (öngól)

Bakonytamási – Malomsok 0-1 (Gsz.: Fülöp)

Csót – Vanyola 0-11 (Gsz.: Kiss 2, Molnár M. 4, Molnár B. 3, Koczka, Hübsch)

Vaszar – Mihályháza 3-1 (Gsz.: Sör, Szakács, Nagy ill. Varga)

Somló SC – Nemesgörzsöny 0-2 (Gsz.: Pócza, Gyenge)

A bajnokság élmezőnyének állása:
1. Somló SC 33 pont
2. Nemesgörzsöny 31
3. Vanyola 29
4. Vaszar 29

Következik 16. forduló (május 10. 16:30)

2. Pócza Attila (Nemesgörzsöny) 16

A negyedik vonalban a 21. forduló rangadóját az éllovas Kéttornyúlak nyerte 5-3-ra, Nagytevelen is igen termékeny volt a hazai csapat, Külsővaton Prátpál Máté mesterhármasával nyertek a vendégek, akik két kiállítás miatt kilenc emberrel fejezték be a találkozót.

Pápai ELC – Gecse 2-0 (Gsz.: Németh A., Soós)

Nagytevel – Dáka 7-0 (Gsz.: Szalai 2, Szeibert, Szabó B., Szabó Á., Kulics 2)

Kemenesszentpéter – Kéttornyúlak 3-5 (Gsz.: Tóth 2, Kovácsovics ill. Szabó, Fekete 2, Pátkai 2)

Külsővat – Marcalgergelyi 2-3 (Gsz.: Kiss, Horváth ill. Prátpál 3)

Tapolcafő - Borsosgyőri ISE 2-0 (Gsz.: Józsa 2)

Lovászpatona - Ganna-Döbrönte 2-1 (Gsz.: Német, Németh ill. Rózsa)