Egy mérkőzés félbeszakadt a megyei bajnokságban

2015-04-13 14:48:25  | cikk: Haraszti Gábor  |

Egy mérkőzés félbeszakadt a megyei bajnokságban főképe
A megyei harmadosztályú nagypályás labdarúgó bajnokság 12. fordulójában 5-0-s állásnál félbeszakadt a Malomsok – Somló SC mérkőzés, így amíg a szövetség nem írja jóvá a bajnoki pontokat a vétlen Somló SC javára, Nemesgörzsöny került az élre. Izgalmasan alakult a Vanyola – Mihályháza párosítás is, 2-0-s félidő után az utolsó negyed órában négy találat is esett, végül a hazaiak örülhettek a pontoknak.

Vanyola – Mihályháza 4-3 (Gsz.: Hübsch 2, Molnár B., Molnár L. ill. Bódai, Velekei, Polhammer)

Malomsok – Somló SC félbeszakadt

Bakonytamási – Nemesgörzsöny 1-5 (Gsz.: Deli ill. Pócza 3, Gyenge, Szabó)

Vaszar – Mezőlak 8-1 (Gsz.: Németh, Szabó M. 2, Takács F. 3, Takács A., Sör ill. Varga)

Csót – Adásztevel 1-1 (Gsz.: Haraszt ill. Varga)

A bajnokság élmezőnyének állása:
1. Nemesgörzsöny 25 pont
2. Somló SC 24
3. Vaszar 23
4. Vanyola 23

Következik 12. forduló (április 19. 16:00)

3. Pócza Attila (Nemesgörzsöny) 13

A harmadosztályban Tapolcafő és Külsővat tudott idegenből pontokkal hazatérni, a többi négy összecsapáson a hazaiak örülhettek, papírforma eredmények születtek a hétvégén.

Kéttornyúlak – Lovászpatona 3-0 (Gsz.: Fekete 2, Szabó)

Dáka – Tapolcafő 0-4 (Gsz.: Józsa 3, Pődör)

Gecse – Külsővat 0-2 (Gsz.: Horváth 2)

Ganna-Döbrönte – Magyargencs 2-1 (Gsz.: Harmati, Magyar ill. Sziráki)

Kemenesszentpéter – Pápai ELC 3-1 (Gsz.: Tóth Z., Tóth P., Szili ill. Nagy)

Marcalgergelyi – Borsosgyőri ISE 4-1 (Gsz.: Horváth, Prátpál, Tarczi, Erdély ill. Süle)

Következik 19. forduló (április 19. 16:00)
Pápai ELC – Kéttornyúlak (szombat 16:00)