Őszi hajrá a megyei labdarúgó bajnokságban

2014-11-03 15:16:06  | cikk: Haraszti Gábor  |

Őszi hajrá a megyei labdarúgó bajnokságban főképe
A harmadosztályban egyetlen mérkőzést rendeztek, igaz ezen annyi minden történt, mint máskor egy teljes fordulóban. A Somló SC Vaszart fogadta, 3-2-es félidő után 5-4-re a házigazdák nyertek úgy, hogy a 86. percben egyenlítettek a vaszariak, ám ezzel még nem volt vége a meccsnek, hiszen a 90. percben Kiss Zoltán megszerezte a vendéglátóknak a győztes találatot. A találkozó krónikájához hozzátartozik, hogy a játékvezető három piros és három sárga kártyát mutatott fel, a vendégeknél két perc alatt két kiállítást láthattunk, így kilenc emberrel fejezték be a bajnokit és kezdték meg a téli pihenőt. Az őszi bajnok Vanyola csapat lett, megelőzve Bakonytamási és Nemesgörzsöny együttesét.

Somló SC – Vaszar 5-4 (Gsz.: Kiss 2, Gosztonyi, Kádár, Csejtei ill. Sör 2, Léber, Nagy)

3. Polhammer Sándor (Mihályháza) 10

A negyedosztályban Pápán botlott a második helyen álló Marcalgergelyi, így a nagytevelieket legyőző Borsosgyőri ISE feljött a második helyre. A bajnokságot vezető Kéttornyúlak igencsak megizzadt Gecse ellen, a hazaiak a rendes játékidő utolsó perceiben tudtak csak a 10 fővel kiálló gecseiek hálójába találni.

Pápai ELC – Marcalgergelyi 3-2 (Gsz.:Németh A. 2, Bódai ill. Szabó, Szalai)

Borsosgyőri ISE – Nagytevel 2-0 (Gsz.: Samu, Süle)

Lovászpatona – Magyargencs 4-1 (Gsz.: Németh S. 2, Németh M., Venczel ill. Györkös)

Tapolcafő – Külsővat 0-6 (Gsz.: Szabó 2, Vörös, Vizi 2, Farkas)

Kéttornyúlak – Gecse 2-0 (Gsz.: Szabó, Krokovics (öngól)

Kemenesszentpéter – Ganna-Döbrönte 7-3 (Gsz.: Tóth 2, Egyházi 2, Keszei P.2, Keszei R. ill. Magyar M. 2, Magyar G.)