Elmaradt meccseket pótoltak a megyei labdarúgó bajnokságban

2014-10-27 16:42:29  | cikk: Haraszti Gábor  |

Elmaradt meccseket pótoltak a megyei labdarúgó bajnokságban főképe
Bár hivatalosan már korábban véget ért a megyei harmadosztályú labdarúgó bajnokság, az elmúlt hétvégén három találkozót is pótolni kellett. Egyik találkozón sem esett négy gólnál kevesebb, Adásztevel hétgólos meccsen gyűjtötte be a három pontot, a szintén győztes Somló SC és Vaszar továbbra sem pihenhet, hiszen vár rájuk még egy egymás elleni meccs, melyet november 2-án 13 órától rendeznek.

Adásztevel – Malomsok 4-3 (Gsz.: Horváth 2, Piszker, Maradics ill. Molnár 2, Bognár)

Nemesgörzsöny – Vaszar 1-3 (Gsz.: Gyenge ill. Takács, Mészáros, Szabó)

Mezőlak – Somló SC 2-3 (Gsz.: Tóth, Zsani ill. Csejtei, Kiss, Gosztonyi)

3. Polhammer Sándor (Mihályháza) 10

A 13 csapatos negyedosztályban még két forduló vár a labdarúgókra, a 10. körben a kilenc emberrel kiálló dákaiak Kéttornyúlak elleni találkozója 1-7-es állásnál félbeszakadt. Marcalgergelyi kilenc alkalommal volt eredményes, Magyargencs hatszor mattolta az ellenfél kapusát.

Borsosgyőri ISE – Pápai ELC 5-2 (Gsz.: Tóth, Soós, Máté, Márkus 2 ill. Máhl, Németh)

Ganna-Döbrönte – Nagytevel 1-3 (Gsz.: Magyar ill. Bábits, Kulics 2)

Gecse – Kemenesszentpéter 1-2 (Gsz.: Istenes ill. Tóth, Egyházi)

Dáka – Kéttornyúlak félbeszakadt

Magyargencs – Tapolcafő 6-1 (Gsz.: Tremmel 3, Györkös, Pozsgai, Pethő ill. Berki)

Marcalgergelyi – Lovászpatona 9-1 (Gsz.: Szabó R, Szabó K. 3, Prátpál 4, Erdély ill. Vadas)