Hétvégi megyei labdarúgó eredmények

2014-10-13 14:30:09  | cikk: Haraszti Gábor  |

Hétvégi megyei labdarúgó eredmények főképe
Ezen a hétvégén sem rendeztek teljes fordulót a harmadosztályban, ugyanis a csótiak mezőlaki vendégjátéka elmaradt, Csót ugyanis nem érkezett meg a bajnokira. A Mihályháza – Nemesgörzsöny rangadó végeredménye már a 17. percben kialakult, 2-1-re a vendégek nyertek. Igen színesre sikerült a Somló SC – Adásztevel összecsapás, ugyanis három piros-, és kilenc sárga lapot mutatott fel a játékvezető, a hazaiak annak ellenére, hogy kilenc emberrel fejezték be a találkozót, begyűjtötték a három pontot. Bakonytamási hosszú idő után hullajtott ismét pontokat.

Mihályháza – Nemesgörzsöny 1-2 (Gsz.: Varga ill. Töreki, Pócza)

Somló SC – Adásztevel 3-1 (Gsz.: Sikos, Leja, Kiss ill. Somogyi)

Malomsok – Vanyola 0-2 (Gsz.: Molnár, Vincze (öngól)

Bakonytamási – Vaszar 1-1 (Gsz.: Karvas ill. Takács)

Mezőlak – Csót elmaradt

A bajnokság állása:
1. Bakonytamási 19 pont
2. Vanyola 17 pont
3. Nemesgörzsöny 15 pont

Következik: 9. forduló (október 19. 15:00)

3. Varga Zoltán (Mihályháza) 9

A negyedosztályban Kéttornyúlak hét gólig meg sem állt, két játékos is mesterhármast ért el, Marcalgergelyi hat-, Nagytevel négy gólt rúgott, akik a forduló egyetlen idegenbeli sikerét könyvelhették el.

Borsosgyőri ISE – Tapolcafő 5-1 (Gsz.: Soós, Márkus, Máthé, Tóth, Teslér ill. Szempfner)

Ganna-Döbrönte – Lovászpatona 3-0 (Gsz.: Vereb, Takács, Rózsa)

Gecse – Pápai ELC 1-1 (Gsz.: Szalai ill. Szemes)

Dáka – Nagytevel 0-4 (Gsz.: Szabó B. 2, Kulics, Szabó D.)

Kéttornyúlak – Kemenesszentpéter 7-0 (Gsz.: Fekete 3, Pátkai 3, Szabó)

Marcalgergelyi – Külsővat 6-3 (Gsz.: Prátpál 3, Kiss, Vörös (öngól), Szalai ill. Vizi 2, Vörös)