Megyei labdarúgás: 16 gól Magyargencsen

2014-10-06 16:59:27  | cikk: Haraszti Gábor  |

Megyei labdarúgás: 16 gól Magyargencsen főképe
A harmadosztályú nagypályás labdarúgó bajnokság hetedik fordulójában két csapat is az utolsó percekben szerzett találattal tudott egy pontot megmenteni, Csót a 89., a Somló SC a 90. percben vette be az ellenfél hálóját, így nem maradt hétvégén pont nélkül. Bakonytamási ismét nem tudott hibázni, Nemesgörzsöny viszont hazai pályán kikapott, így Vanyola feljött a harmadik helyre, igaz a görzsönyiek egy meccsel kevesebbet játszottak.

Adásztevel – Vaszar 0-2 (Gsz.: Sör, Mayer)

Mihályháza – Somló SC 2-2 (Gsz.: Kovalszki, Polhammer ill. Sikos, Kádár)

Csót – Malomsok 3-3 (Gsz.: Schmidthoffer, Boldis, Haraszt ill. Baksa, Haraszti T. 2)

Bakonytamási – Mezőlak 4-1 (Gsz.: Deli, Tóth 2, Horváth ill. Tóth)

Nemesgörzsöny – Vanyola 0-1 (Gsz.: Maráz)

A bajnokság állása:
1. Bakonytamási 18 pont
2. Mihályháza 15 pont
3. Vanyola 14 pont

Következik: 8. forduló (október 12. 15:00)

3. Varga Zoltán (Mihályháza) 8

A negyedosztályban Magyargencsen csak úgy potyogtak a gólok, összesen 16 találat született, Pápán kilenc alkalommal rezdült meg a háló, míg Lovászpatona és Gecse nem bírt egymással. Kéttornyúlakon két piros és három sárga lap villant, az éllovas végül otthon tartotta a három pontot. A Borsosgyőri ISE negyedik győzelmével már felkapaszkodott a dobogó legalsó fokára.

Pápai ELC – Dáka 8-1 (Gsz.: Németh G. 2, Mező, Lengyel, Szemes 3, Haraszti ill. Szabó)

Kéttornyúlak – Nagytevel 3-0

Lovászpatona – Gecse 1-1 (Gsz.: Nagy ill. Szalai)

Tapolcafő - Ganna-Döbrönte 3-1 (Gsz.: Horváth, Bali, Vörös ill. Vereb)

Külsővat - Borsosgyőri ISE 2-5 (Gsz.: Farkas, Szabó ill. Süle, Tőkei, Márkus, Máté, Tóth)

Magyargencs – Marcalgergelyi 4-12 (Gsz.: György-Kovács 2, Szücs, Süle ill. Prátpál M. 3, Prátpál Á., Szalai 2, Kovács B. 3, Kovács T., Bálint, Erdély)