Már nincs 100 százalékos csapat a megyei labdarúgó bajnokságban

2014-09-22 17:52:55  | cikk: Haraszti Gábor  |

Már nincs 100 százalékos csapat a megyei labdarúgó bajnokságban főképe
A megyei harmadosztály hétvégi fordulójában az időjárás az előző héthez hasonlóan ezúttal sem kímélte a csapatokat. Vasárnap hatalmas eső zúdult a játékosokra, az Adásztevel – Malomsok bajnoki 2-0-s hazai vezetésnél félbeszakadt, a Somló SC – Vaszar találkozóról nem érkezett jegyzőkönyv. Mihályháza ezen a hétvégén is megőrizte veretlenségét, Bakonytamási egy góllal múlta felül Vanyolát, míg Nemesgörzsöny a 89. percben szerzett góllal győzte le az 53. perctől emberhátrányban játszó csótiakat.

Adásztevel – Malomsok félbeszakadt

Mihályháza – Mezőlak 7-0 (Gsz.: Polhammer 2, Varga 4, Gyenge)

Bakonytamási – Vanyola 2-1 (Gsz.: Karvas, Tóth ill. Egyed)

Nemesgörzsöny – Csót 2-1 (Gsz.: Pócza, Buzás ill. Becsei)

A bajnokság állása:
1. Mihályháza 13 pont (5 lejátszott mérkőzés)
2. Bakonytamási 12 pont (5 lejátszott mérkőzés)
3. Nemesgörzsöny 9 pont (4 lejátszott mérkőzés)

Következik: 6. forduló (szeptember 28. 16:00)

3. Varga Zoltán (Mihályháza) 7

A negyedosztály párosításai közül az eső miatt a Külsővat – Gecse meccs maradt el, a többi összecsapást le tudták játszani. Kemenesszentpéter az ötödik fordulóban elveszítette veretlenségét, ahogy Kéttornyúlak sem 100 százalékos már. Tapolcafő Pődör Attila mesterhármasával tartotta otthon a három pontot.

Pápai ELC – Kemenesszentpéter 3-2 (Gsz.: Haraszti G., Nagy N, Szemes ill. Tóth 2)

Borsosgyőri ISE – Marcalgergelyi 1-2 (Gsz.: Süle ill. Kovács, Szalai)

Lovászpatona – Kéttornyúlak 2-2 (Gsz.: Német, Nagy ill. Szabó 2)

Tapolcafő – Dáka 4-1 (Gsz.: Pődör 3, Berki)

Magyargencs - Ganna-Döbrönte 2-3 (Gsz.: Györkös 2 ill. Vereb 2, Magyar)