Az eső a megyei csapatokat sem kímélte

2014-09-15 12:50:17  | cikk: Haraszti Gábor  | fotó: rangado.hu  |

Az eső a megyei csapatokat sem kímélte főképe
Az özönvízszerű esőzés miatt több találkozó is félbeszakadt vagy el sem kezdődött a megyei harmad-,és negyedosztályú labdarúgó bajnokságban. A harmadik vonalban egy, a megye négyben két bajnokit kell majd később megrendezni. Mihályháza Malomsok felett aratott győzelmével továbbra is őrzi veretlenségét, Vanyola a második félidő második felében döntötte el a három pont sorsát, Bakonytamási az ügyeletes gólfelelős, Tóth András mesterhármasával verte a csótiakat. A Nemesgörzsöny – Vaszar összecsapás elmaradt, a Mezőlak – Somló SC derbit pedig október 26-ára halasztották.

Malomsok – Mihályháza 1-4 (Gsz.: Baksa ill. Polhammer 2, Tihanyi, Gál)

Vanyola – Adásztevel 3-0 (Gsz.: Eigner, Molnár, Hübsch)

Nemesgörzsöny – Vaszar elmaradt

Csót – Bakonytamási 1-4 (Gsz.: Haraszt ill. Tóth 3, Horváth)

Mezőlak – Somló SC (A találkozót október 26-án játsszák.)

A bajnokság állása:
1. Mihályháza 10 pont (4 lejátszott mérkőzés)
2. Bakonytamási 9 pont (4 lejátszott mérkőzés)
3. Nemesgörzsöny 6 pont (3 lejátszott mérkőzés)

Következik: 5. forduló (szeptember 21. 16:00)

2. Polhammer Sándor (Mihályháza) 6

A negyedik vonalban a Pápai ELC – Nagytevel 2-1-es hazai vezetésnél félbeszakadt, a Ganna-Döbrönte – Marcalgergelyi meccset pedig meg sem tudták rendezni. Kéttornyúlakon viszont volt meccs, és ha már játszottak, a vendéglátók egy tucat gólig meg sem álltak, Fekete Ernő egymaga öt gólt ért el. Magyargencs egy fordulatos meccsen hozta el a három pontot Gecséről, Kemenesszentpéter és Külsővat is három góllal volt jobb ellenfelénél.

Pápai ELC – Nagytevel félbeszakadt

Dáka – Külsővat 1-4 (Gsz.: Lázár ill. Varga, Szabó 2, Horváth)

Gecse – Magyargencs 3-4 (Gsz.: Horváth, Becsei, Végh ill. Pethő 2, Györkös, Szakács)

Kemenesszentpéter – Lovászpatona 4-1 (Gsz.: Keszei, Tálos, Töreki, Tóth ill. Polgár)

Kéttornyúlak – Tapolcafő 12-2 (Gsz.: Rácz, Pátkai G. 2, Fekete 5, Szabó 3, Biber ill. Józsa, Bali)