Megyei labdarúgás: A hazai csapatokról szólt a hétvége

2014-09-01 18:32:19  | cikk: Haraszti Gábor  |

Megyei labdarúgás: A hazai csapatokról szólt a hétvége főképe
A harmadosztályban már csak két csapat 100 százalékos, Mihályháza idegenben, Nemesgörzsöny hazai pályán gyűjtötte be a három pontot. Bakonytamási nyolc góllal terhelte meg Adásztevel kapuját, Malomsok egy fordulatos meccset követően vonulhatott győztesen az öltözőbe.

Malomsok – Vaszar 3-2 (Gsz.: Sápi, Haraszti 2 ill. Mayer, Szakács)

Vanyola – Somló SC 2-2 (Gsz.: Horváth, Molnár ill. Sikos, Bartha)

Csót – Mihályháza 2-5 (Gsz.: Pokorni, Haraszt ill. Zsuponics, Varga 2, Velekei, Gál)

Bakonytamási – Adásztevel 8-0 (Gsz.: Karvas 3, Tóth 2, Deli, Horváth, Pálinkás)

Nemesgörzsöny – Mezőlak 4-0 (Gsz.: Pócza 3, Gyenge)

A bajnokság élmezőnye:
1. Mihályháza 6 pont
2. Nemesgörzsöny 6
3. Malomsok 4

Következik: 3. forduló (szeptember 6. 16:30)

2. Karvas Bence (Bakonytamási) 4

A negyedosztályban a Pápai ELC aratta a legnagyobb arányú győzelmet, a pápaiak 11 alkalommal voltak eredményesek. Szintén magabiztos sikert könyvelhettek el Kéttornyúlakon, a vendéglátók meg sem álltak kilenc gólig. Marcalgergelyi csapata két kiállítás miatt kilenc emberrel fejezte be a Dáka elleni meccset, ennek ellenére a 88. percben meg tudta nyerni a találkozót. Gecsén is kétszer villant a piros, itt is a házigazdák fogyatkoztak meg, Becsei a 90. percben mégis meg tudta szerezni csapatának a három pontot érő találatot.

Pápai ELC – Lovászpatona 11-0 (Gsz.: Németh G. 4, Máhl 2, Szemes 2, Mező R. 2, Nagy N.)

Marcalgergelyi – Dáka 4-3 (Gsz.: Horváth, Bálint 2, Szalai ill. Sipos, Fekete 2)

Tapolcafő – Nagytevel 5-1 (Gsz.: Dudás, Józsa, Pődör 2, Horváth ill. Bábits)

Gecse – Borsosgyőri ISE 2-1 (Gsz.: Becsei 2 ill. Máté)

Kéttornyúlak – Magyargencs 9-0 (Gsz.: Fekete, Pátkai K. 2, Szabó 2, Pátkai G. 2, Biber 2)

Kemenesszentpéter – Külsővat 3-0 (Gsz.: Keszei 3)