Elrajtolt a megyei labdarúgó bajnokság

2014-08-25 14:10:27  | cikk: Haraszti Gábor  |

Elrajtolt a megyei labdarúgó bajnokság főképe
A megyei harmadosztályban tíz csapattal indult a szezon. Az első fordulóban csak két csapat tudta begyűjteni a három pontot, közülük is Mihályháza szerepelt jobban, nyolc gólt szereztek, a hazaiak részéről Polhammer Sándor négy góllal vette ki a részét a sikerből. A játéknap másik győzelmét idegenben Nemesgörzsöny aratta, a többi összecsapás döntetlennel zárult.

Adásztevel – Nemesgörzsöny 1-3 (Gsz.: Piszker ill. Pócza, Mehringer (öngól), Pomher)

Mezőlak – Malomsok 1-1 (Gsz.: Tóth ill. Csuti)

Somló SC – Csót 1-1 (Gsz.: Sikos ill. Terelmes)

Mihályháza – Bakonytamási 8-5 (Gsz.: Polhammer 4, Velekei, Varga, Tihanyi, Mészáros ill. Tóth A., Deli, Karvas)

Vanyola – Vaszar 2-2 (Gsz.: Nagy Sz., Németh (öngól) ill. Nagy Zs., Takács)

A bajnokság élmezőnye:
1. Mihályháza 3 pont
2. Nemesgörzsöny 3
3. Vaszar 1

Következik: 2. forduló (augusztus 31. 17:00)

2. Tóth András (Bakonytamási) 3

A megyei negyedosztályban három találkozó is 3-2-es vendégsikerrel zárult, a Tapolcafői SE – Pápai ELC bajnokin nem született gól, Külsővat öt gólt szerzett a nyitányon, ebből Horváth Tibor egymaga négyet vállalt.

Borsosgyőri ISE – Dáka 2-0 (Gsz.: Márkus, Máté)

Tapolcafői SE – Pápai ELC 0-0

Marcalgergelyi – Kéttornyúlak 2-3 (Gsz.: Tarczi, Prátpál ill. Szabó, Fekete, Pátkai)

Ganna-Döbrönte – Gecse 2-3 (Gsz.: Harmati, Takács ill. Szalai, Becsei 2)

Magyargencs – Kemenesszentpéter 2-3

Külsővat – Nagytevel 5-3 (Gsz: Horváth 4, Szabó ill. Fűszfa, Kulics, Kovács)