Felkészülés: Döntetlen Aranyosmaróton

2014-07-05 17:07:04  | cikk: Haraszti Gábor  |

Felkészülés: Döntetlen Aranyosmaróton főképe
Felvidéken lépett pályára ma kora délután a Lombard Pápa együttese. Mátyus János csapata második felkészülési találkozóján a szlovák első osztályban szereplő FC Vion Zlaté Moravce ellen döntetlent ért el, a 90 perc során rengeteg próbázó jutott szóhoz. A hivatalos honlap arról számolt be, hogy a szlovák élvonalban vitézkedő hazaiak az összecsapás első félidejében vezetést szereztek, ám a második játékrészben Kenesei Krisztián révén sikerült egyenlíteni, így döntetlennel zárult felvidéki felkészülésük második állomása.

FC Vion Zlaté Moravce - Lombard Pápa 1–1 (1–0) Gsz: Charizopulos (30.), ill. Kenesei K. (63.)

Lombard Pápa: Szűcs L. – Tóth G., Zé Francis, Csizmadia, Nagy T. – Ickmans, Kenesei K., José Carlos – Vivo Francisco, Csorba Sz., Bayxer Sergio. A 2. félidőben lehetőséget kapott még Király B., Faggyas M., Botka E., Csilus T., M. Sluka, Jagodics B., Horváth R., Gál Sz., Benkő