Pápateszér és Külsővat az idei bajnok!

2014-06-16 19:20:35  | cikk: Haraszti Gábor  |

Pápateszér és Külsővat az idei bajnok!  főképe
A 20. forduló párosításaival véget ért a 2013/2014-es megyei harmadosztályú labdarúgó bajnokság. A zárókörben Mihályháza csak döntetlenre volt képes Nemesgörzsönyben, ezzel pedig lecsúszott a tabella harmadik fokára, az ezüstérem a vanyolaiak nyakába került. A bajnoki címet Pápateszér kétgólos sikerrel ünnepelte, Malomsok gólzáporos meccsel vonult pihenőre. A tartalékbajnokságot Mihályháza nyerte Nemesgörzsöny és Pápateszér előtt.

Nyárád – Malomsok 1-10 (Gsz.: Cseh ill. Bóka 2, Baksa 3, Kovács 3, Gombás, Balogh)

Nemesgörzsöny – Mihályháza 3-3 (Gsz.: Molnár, Fodor, Pócza ill. Zsuponics, Mészáros 2)

Pápateszér – Vaszar 2-0 (Gsz.: Szórádi, Ilkó)

Csót – Somló SC 2-4 (Gsz.: Haraszti T., Haraszt ill. Bartha 3, Kiss)

Adásztevel – Vanyola 2-6 (Gsz.: Maradics, Piszker ill. Molnár 3, Eigner 3)

3. Potyondi Márk (Malomsok) 25

A negyedosztályban a Nagytevel – Homokbödöge valamint a Magyargencs – Kemenesszentpéter találkozó is félbeszakadt, Nagytevelen a kilenc fővel kiálló vendégek 10-0-s állásnál vonultak az öltözőbe, Magyargencsen a vendéglátók nyolcan vágtak neki a találkozónak, 0-5-ös félidei állásnál vetett véget a játékvezető a küzdelmeknek. A bajnokságot Külsővat nyerte három ponttal megelőzve Bakonytamásit, a dobogó legalsó fokára Kemenesszentpéter állhatott fel.

Gecse – Borsosgyőri SE 5-0 (Gsz.: Burián 2, Kovács, Istenes, Szalai)