Jól szerepeltek a vendégcsapatok a megyei labdarúgó bajnokságban

2014-05-12 13:59:32  | cikk: Haraszti Gábor  | fotó: veol.hu  |

Jól szerepeltek a vendégcsapatok a megyei labdarúgó bajnokságban főképe
A megyei harmadik vonalban hétvégén egyik hazai csapat sem tudta otthon tartani a három pontot, Vaszar, Nemesgörzsöny és a Somló SC egy ponttal gazdagodott, míg Nyárád és Malomsok pont nélkül maradt. Hétvégén amennyiben a Pápateszér – Mihályháza találkozón hazai siker születik, a pápateszériek megvédik bajnoki címüket.

Vaszar – Csót 4-4 (Gsz.: Takács 2, Mayer 2 ill. Haraszti, Haraszt 3)

Nyárád – Mezőlak 1-4 (Gsz.: Petrákovics ill. Tihanyi 2, Tóth 2)

Malomsok – Pápateszér 1-5 (Gsz.: Potyondi ill. Ilkó 2, Eigner 2, Varga)

Nemesgörzsöny – Adásztevel 3-3 (Gsz.: Pomher 2, Buzás ill. Major 2, Pákozdi)

Somló SC – Vanyola 2-2 (Gsz.: Kiss 2 ill. Pál, Molnár)

A bajnokság élmezőnye:
1. Pápateszér 45 pont
2. Mihályháza 34 (eggyel kevesebb lejátszott mérkőzés)

3. Bartha Zoltán (Somló SC) 20

A negyedosztályban Deli Ádám öt góljának köszönhetően Bakonytamási nagyarányú győzelmet aratott, Külsővat a vártnál jóval simábban intézte el Kemenesszentpétert. A Homokbödöge – Ganna-Döbrönte 11-1-es vendég vezetésnél félbeszakadt. A bajnokság hajrájában Bakonytamási és Külsővat között nagy harc várható a bajnoki aranyéremért, öt fordulóval a pontvadászat vége előtt mindkét alakulat 40 pontot gyűjtött.

Pápai ELC – Marcalgergelyi 3-3 (Gsz.: Bencze, Goda, Németh A. ill. Horváth G., Horváth T., Szalai)

Nagytevel – Gecse 2-1 (Gsz.: Molnár, Szabó B. ill. Szabó T.)

Külsővat – Kemenesszentpéter 8-2 (Gsz.: Kiss, Libis, Szabó 3, Horváth 2, Farkas ill. Tóth 2)

Lovászpatona – Borsosgyőri SE 1-2 (Gsz.: Német ill. Orbán, Takács)

Bakonytamási – Magyargencs 10-0 (Gsz.: Cserháti, Tóth 2, Deli 5, Karvas 2)