Megyei labdarúgás: Hétvégi eredmények

2014-05-05 16:33:18  | cikk: Haraszti Gábor  |

Megyei labdarúgás: Hétvégi eredmények  főképe
A harmadosztályú bajnokság 16. fordulójában Pápateszér hazai pályán kijavította múlt heti botlását, Mihályháza sorozatban ötödik győzelmét ünnepelhette. Nemesgörzsöny a hajrában mentett meg egy pontot Mezőlakon.

Vanyola – Mihályháza 2-4 (Gsz.: Hübsch, Eigner ill. Varga, Polhammer, Zsuponics 2)

Adásztevel – Csót 1-2 (Gsz.: Major ill. Haraszt 2)

Mezőlak – Nemesgörzsöny 2-2 (Gsz.: Tóth, Zsani ill. Pomher S., Pomher Á.)

Pápateszér- Nyárád 3-1 (Gsz.: Ilkó 2, Varga ill. Pajak)

Somló SC – Vaszar 2-0 (Gsz.: Kiss, Bartha)

3. Bartha Zoltán (Somló SC) 20

A negyedosztályban a gannaiak tíz emberrel is otthon tudták tartani a pontokat, a Pápai ELC háromgólos hátrányból felállva kis híján pontot tudott csenni Külsővaton. A Borsosgyőri SE kilencgólos meccsen ünnepelhette kilencedik diadalát. A csoportban nagy harc várható a bajnoki címért, ezidáig Bakonytamási és Külsővat 37-37, Kemenesszentpéter 35 pontot gyűjtött. A vasárnapi mérkőzések közül kiemelkedik a második és harmadik helyezett csatája, a papírforma alapján Bakonytamásinak hazai pályán nem okozhat gondot Magyargencs legyőzése.

Ganna-Döbrönte – Nagytevel 1-2 (Gsz.: Magyar ill. Kulics, Szabó)

Borsosgyőri SE – Homokbödöge 5-4 (Gsz.: Németh 2, Orbán 2, Horváth ill. Horváth 2, Pap, Kustos (öngól)

Kemenesszentpéter – Lovászpatona 2-0 (Gsz.: Tóth 2)

Magyargencs – Marcalgergelyi 2-3 (Gsz.: György-Kovács, Szakács ill. Szalai, Bálint, Prátpál)

Gecse – Bakonytamási 0-3 (Gsz.: Deli 2, Cserháti)

Külsővat – Pápai ELC 4-3 (Gsz.: Szabó 2, Kiss 2 ill. Bódai, Németh 2)