Botlottak az éllovasok a megyei labdarúgó bajnokságokban

2014-04-28 16:01:33  | cikk: Haraszti Gábor  | fotó: veol.hu  |

Botlottak az éllovasok a megyei labdarúgó bajnokságokban főképe
A megyei harmadosztályú labdarúgó bajnokság 15. fordulójában először botlott a tabellát vezető Pápateszér, a Nemesgörzsöny elleni mérkőzés mérlege a hét gól mellett nyolc sárga és egy piros lap. Vaszar, Mihályháza és Csót is győztesen vonulhatott öltözőbe, csakúgy, mint Vanyola, akik a forduló egyetlen vendégsikerét érték el.

Vaszar – Adásztevel 5-1 (Gsz.: Szabó, Varga (öngól), Sör, Sápi, Szakács ill. Böröczky)

Malomsok – Vanyola 0-2 (Gsz.: Pál, Molnár)

Csót – Mezőlak 3-2 (Gsz.: Haraszti T. 2, Schmidthoffer ill. Tóth, Varga)

Nemesgörzsöny – Pápateszér 4-3 (Gsz.: Szabó, Pócza 2, Molnár ill. Varga, Ilkó 2)

Mihályháza – Somló SC 4-0 (Gsz.: Frank, Velekei, Varga 2)

3. Bartha Zoltán (Somló SC) 19

A negyedosztályban a harmadik vonalhoz hasonlóan botlott az éllovas, Külsővat Lovászpatonán hagyta mindhárom pontot. Bakonytamási és Kemenesszentpéter is nagyarányú győzelemnek örülhetett a hétvégén, a Nagytevel – Borsosgyőri SE találkozó 7-0-s hazai állásnál félbeszakadt, a nyolc fővel kiálló vendégek létszáma hét fő alá csökkent.

Pápai ELC – Magyargencs 3-1 (Gsz.: Haraszti G., Nagy, Bódai ill. Györkös)

Nagytevel – Borsosgyőri SE félbeszakadt

Marcalgergelyi – Gecse 4-2 (Gsz.: Kiss 2, Szalai, Döbrönte ill. Kocsi, Horváth)

Bakonytamási – Ganna-Döbrönte 9-0 (Gsz.: Tóth 5, Horváth, Karvas 2, Deli

Homokbödöge – Kemenesszentpéter 2-11 (Gsz.: Hodászi, Pityer (öngól) ill. Keszei R, Keszei P., Töreki Z., Töreki Á. 2, Tóth Z., Tóth P. 3, Szili, Ágoston)

Lovászpatona – Külsővat 2-1 (Gsz.: Német 2 ill. Szabó)