Húsvéti forduló a megyei bajnokságban

2014-04-21 16:34:02  | cikk: Haraszti Gábor  |

Húsvéti forduló a megyei bajnokságban főképe
Húsvét hétvégéjén sem pihentek a csapatok a megyei harmad-, és negyedosztályú labdarúgó bajnokságban. A harmadik vonalban kivétel nélkül a hazai csapatok gyűjtötték be a győzelmeket, az éllovas Pápateszér a 89. percben a góllövőlistát vezető Ilkó Sándor találatával tudta otthon tartani a három pontot. Mihályháza is minimális különbséggel múlta felül a vaszariakat, Mezőlak Tihanyi Tamás mesterhármasával győzte le Adásztevelt.

Vanyola – Nyárád 4-1 (Gsz.: Molnár, Eigner, Szanyi, Pál ill. Pajak)

Mihályháza – Vaszar 3-2 (Gsz.: Zsuponics, Bódai, Mészáros ill. Mayer 2)

Pápateszér – Csót 4-3 (Gsz.: Szórádi 2, Eigner, Ilkó ill. Birkás 2, Adorján)

Mezőlak – Adásztevel 4-3 (Gsz.: Tihanyi 3, Tóth ill. Pákozdi, Piszker, Böröczky)

Somló SC – Malomsok 3-2 (Gsz.: Bartha 2, Csejtei ill. Potyondi, Tóth (öngól)

3. Bartha Zoltán (Somló SC) 19

A negyedosztályban a Külsővat – Homokbödöge mérkőzés 11-0-s félidei állásnál félbeszakadt, mert a nyolc fővel játszó vendégek létszáma hét fő alá csökkent. Amíg az éllovasnak nem írja jóvá a szövetség a három pontot, addig Bakonytamási vezeti a csoportot, akik ezen a hétvégén Borsosgyőrön sem hibáztak. Az 52. perctől emberhátrányban játszó Kemenesszentpéter 10 fővel is otthon tartotta a három pontot.

Ganna-Döbrönte – Marcalgergelyi 0-1 (Gsz.: Prátpál)

Lovászpatona – Pápai ELC 2-1 (Gsz.: Sárközi, Gerencsér ill. Kun-Szabó A.)

Gecse – Magyargencs 3-2 (Gsz.: Cser, Kovács 2 ill. Györkös 2)

Kemenesszentpéter – Nagytevel 3-2 (Gsz.: Töreki, Tóth 2 ill. Takács 2)

Borsosgyőri SE – Bakonytamási 1-3 (Gsz.: Barkóczi ill. Tóth, Karvas 2)