Megyei labdarúgás: Pápateszér és Külsővat az élen

2013-10-07 17:36:45  | cikk: Haraszti Gábor  |

Megyei labdarúgás: Pápateszér és Külsővat az élen főképe
A harmadosztály hetedik fordulójában a 47. perctől emberhátrányban játszó Nyárád tízgólos meccsen maradt alul Adásztevellel szemben. A forduló rangadóján Pápateszér Gál kiállítása után Ilkó Sándor hajrában szerzett góljaival elvitte a három pontot Mihályházáról, ahogy Mezőlak is idegenbeli pontokkal gazdagodott, Nemesgörzsöny győzelmével feljött a második helyre.

Nyárád - Adásztevel 4-6 (Gsz.: Boldizsár 2, Pajak 2 ill. Papp, Horváth, Köteles 2, Maradics, Pákozdi)

Malomsok – Mezőlak 0-3 (Gsz.: Kovács (öngól), Tihanyi, Kis)

Nemesgörzsöny – Csót 5-2 (Gsz.: Horváth, Tóth, Pomher, Pócza 2 ill. Birkás 2)

Mihályháza – Pápateszér 0-2 (Gsz.: Ilkó 2)

2. Pócza Attila (Nemesgörzsöny) 10

A negyedosztályban Kulics Máté vezérletével Nagytevel és Tóth András triplájával Bakonytamási is nagyarányú diadalt aratott, Gecse Burián Bobby mesterhármasával győzte le Homokbödögét.

Nagytevel - Magyargencs 7-0 (Gsz.: Kulics 4, Molnár, Szabó, Kovács)

Pápai ELC – Kemenesszentpéter 1-5 (Gsz.: Bódai ill. Keszei, Töreki 2, Tóth, Káldos (öngól)

Külsővat - Borsosgyőri SE 4-1 (Gsz.: Libis, Elek, Kiss, Horváth Cs. ill. Horváth V.)

Lovászpatona - Ganna-Döbrönte 2-0 (Gsz.: Német, Venczel)

Homokbödöge – Gecse 1-4 (Gsz.: Gábriel ill. Cser, Burián 3)

Bakonytamási – Marcalgergelyi 8-1 (Gsz.: Karvas, Tóth 3, Deli 2, Tábori, Erdélyi ill. Szabó)