11 piros villant a megyei labdarúgó bajnokság hétvégi fordulójában

2013-09-16 15:41:25  | cikk: Haraszti Gábor  |

11 piros villant a megyei labdarúgó bajnokság hétvégi fordulójában főképe
A megyei harmadosztályú labdarúgó bajnokság negyedik fordulója leginkább a játékosok fegyelmezetlensége miatt marad emlékezetes, kezdésnek mindjárt a Mezőlak – Csót összecsapáson három piros és hat sárga lapot mutatott fel a játékvezető, így a vendégek nyolcan fejezték be a meccset. A Marcaltő – Nyárád bajnokin is villant a piros hazai oldalon, ahogy a forduló rangadója, a Pápateszér – Nemesgörzsöny sem múlt el fegyelmezés nélkül, a 90 perc mérlege három sárga a hazai, két kiállítás és három sárga a vendégoldalon. A Vanyola – Malomsok derbi mérlege öt sárga, egy piros kártya, és hogy szinte teljes legyen a sor, a döntetlenre végződő Somló SC – Mihályháza találkozón is a vendégek egyik játékosa mehetett előbb zuhanyozni. Pápateszér továbbra is az élen, Malomsok előtt,  Nemesgörzsöny harmadik, Mihályháza csak a negyedik.

Mezőlak – Csót 3-2 (Gsz.: Csonka, Baksa, Tihanyi ill. Haraszt, Viasz-Kádi)

Adásztevel – Vaszar 1-3 (Gsz.: Léber ill. Mayer, Takács, Sápi)

Pápateszér – Nemesgörzsöny 3-2 (Gsz.: Ilkó, Nagy, Völfinger ill. Pócza, Horváth)

Marcaltő – Nyárád 1-3
(Gsz.: Kiss ill. Pajak 2, Maráz)

Vanyola – Malomsok 1-2 (Gsz.: Hübsch ill. Bakos, Kovács)

Somló SC – Mihályháza 3-3 (Gsz.: Bakos, Konkoly, Sikos ill. Bence, Velekei, Polhammer)

3. Ilkó Sándor (Pápateszér ) 6

A negyedosztályban jóval sportszerűbbek voltak a csapatok, ami az eredményeket illeti, botlott az éllovas Pápai ELC, így Nagytevel állt az élre.

Külsővat – Lovászpatona 5-2 (Gsz.: Szabó 4, Vizi ill. Széles, Horváth)

Magyargencs – Pápai ELC 2-2 (Gsz.: György-Kovács 2 ill. Máhl 2)

Gecse – Marcalgergelyi 2-2 (Gsz.: Kovács, Végh ill. Mező, Szabó)

Ganna-Döbrönte – Bakonytamási 1-5 (Gsz.: Véber ill. Deli 3, Tóth 2)

Borsosgyőri SE – Nagytevel 1-4 (Gsz.: Horváth ill. Major, Kovács 2, Kulics)

Kemenesszentpéter – Homokbödöge 4-0 (Gsz.: Keszei P. 2, Keszei A. 2)

2. Horváth Gyula (Homokbödöge) 5

A megyei negyedosztály középcsoportjában a Borsosgyőri ISE, Kéttornyúlak, Dáka és Tapolcafő szerepel, felemás sikerrel. Az eltelt négy fordulóban Kéttornyúlak szerepelt a legjobban, jelenleg ötödikek a tabellán, Tapolcafő a hatodik, a Borsosgyőri ISE a nyolcadik, Dáka a 11. helyet foglalja el.

Kerta - Kéttornyúlak 6-5 (Gsz.: Tomor 3, Burai, Horváth, Nagy ill. Pátkai G. 4, Pátkai K.)

Dáka – Kislőd 1-4
(Gsz.: Vadász ill. Kustos, Szűcs 2, Moldován)

Karakószörcsök – Borsosgyőri ISE 0-2
(Gsz.: Varga, Máté)

Tapolcafő – Somlóvásárhely 4-0
(Gsz.: Józsa, Dudás 2, Berki)