Három hibátlan csapat maradt a megyei labdarúgó bajnokságban

2013-09-09 14:22:08  | cikk: Haraszti Gábor  |

Három hibátlan csapat maradt a megyei labdarúgó bajnokságban főképe
A megyei harmadosztály harmadik fordulójában Nemesgörzsöny szerepelt a legjobban, Pócza Attila vezérletével tíz góllal küldték haza Marcaltő együttesét. Adásztevel a 87. percben szerezte meg a győzelmet érő találatot, múlt heti botlását Mihályháza sikerrel kiküszöbölte, az élen jobb gólkülönbségének köszönhetően Malomsokot megelőzve Pápateszér áll.

Nyárád – Vanyola 4-9 (Gsz.: Pajak 2, Maráz, Fekete ill. Molnár M. 5, Molnár B. 2, Farkas, Hübsch)

Malomsok – Somló SC 6-2 (Gsz.: Potyondi, Marton 2, Csatár 2, Bakos ill. Bartha 2)

Nemesgörzsöny – Marcaltő 10-0 (Gsz.: Szabó, Pomher 2, Buzás 2, Pócza 3, Horváth 2)

Csót – Pápateszér 2-5 (Gsz.: Birkás, Cseh ill. Lukács, Mátyás 2, Szórádi, Ilkó)

Adásztevel – Mezőlak 4-3 (Gsz.: Piszker, Pákozdi, Léber, Horváth ill. Baksa, Kis, Zsani)

Vaszar – Mihályháza 2-4 (Gsz.: Sápi, Pócza ill. Varga 3, Polhammer)

3. Molnár Máté (Vanyola) 6

A negyedosztályban már csak a Pápai ELC nem kapott ki, két mérkőzéstől eltekintve kiélezett küzdelmek folytak a pályán, Külsővat tudott egyedüli vendégként pontokkal hazautazni. Nagytevel a 88. percben Szabó Balázs góljával mentett pontot, Bakonytamási tíz perccel a lefújás előtt döntötte el a három pont sorsát. Hétvégén a második helyen álló Nagytevel a harmadik Borsosgyőri SE-t fogadja.

Pápai ELC – Lovászaptona 5-1 (Gsz.: Bódai 2, Haraszti G., Máhl, Németh A. ill. Horváth)

Nagytevel – Kemenesszentpéter 3-3 (Gsz.: Kulics, Szabó 2 ill. Keszei, Töreki Zs., Töreki Z.)

Homokbödöge – Külsővat 2-6 (Gsz.: Horváth 2 ill. Kocsi, Szabó 3, Kiss, Vizi)

Bakonytamási - Borsosgyőri SE 3-2 (Gsz.: Tábori, Krébesz, Cserháti ill. Horváth 2)

Marcalgergelyi - Ganna-Döbrönte 5-1 (Gsz.: Kovács 2, Kiss, Szabó, Prátpál ill. Magyar)

Magyargencs-K.hőgyész – Gecse 2-2 (Gsz.: György-Kovács, Szakács ill. Krokovics, Kuti)